Финалистите в световното първенство по футбол в Катар са разпределени в осем групи по четири отбора:

Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия

Група В: Англия, Иран, САЩ, Уелс

Група С: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша

Група D: Франция, Австралия, Дания, Тунис

Група Е: Испания, Коста Рика, Германия, Япония

Група F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия

Група G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун

Група Н: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея.

**************************************

Пълна програма на мачовете на Мондиал 2022:

20 ноември

18:00, Катар – Еквадор

21 ноември

15:00, Англия – Иран

18:00, Сенегал – Нидерландия

21:00, САЩ – Уелс

22 ноември

12:00, Аржентина – Саудитска Арабия

15:00, Дания – Тунис

18:00, Мексико – Полша

21:00, Франция – Австралия

23 ноември

12:00, Мароко – Хърватия

15:00, Германия – Япония

18:00, Испания – Коста Рика

21:00, Белгия – Канада

24 ноември

12:00, Швейцария – Камерун

15:00, Уругвай – Южна Корея

18:00, Португалия – Гана

21:00, Бразилия – Сърбия

25 ноември

12:00, Уелс – Иран

15:00, Катар – Сенегал

18:00, Нидерландия – Еквадор

21:00, Англия – САЩ

26 ноември

12:00, Тунис – Австралия

15:00, Полша – Саудитска Арабия

18:00, Франция – Дания

21:00, Аржентина – Мексико

27 ноември

12:00, Япония -Коста Рика

15:00, Белгия – Мароко

18:00, Хърватия – Канада

21:00, Испания – Германия

28 ноември

12:00, Камерун – Сърбия

15:00, Южна Корея – Гана

18:00, Бразилия – Швейцария

21:00, Португалия – Уругвай

29 ноември

17:00,

Еквадор – Сенегал,

Нидерландия – Катар

21:00,

Уелс – Англия,

Иран – САЩ

30 ноември

17:00,

Австралия – Дания,

Тунис – Франция

21:00,

Полша – Аржентина,

Саудитска Арабия – Мексико

1 декември

17:00,

Хърватия – Белгия,

Канада – Мароко

21:00,

Япония – Испания,

Коста Рика – Германия

2 декември

17:00, Гана – Уругвай, Южна Корея – Португалия

21:00, Сърбия – Швейцария, Камерун – Бразилия.

————————————————————-

3 декември

17:00, Победител група А – Втори група В (49)

21:00, Победител група С – Втори група D (50)

4 декември

17:00, Победител група D – Втори група С (52)

21:00, Победител група В – Втори група А (51)

5 декември

17:00, Победител група Е – Втори група F (53)

21:00, Победител група G – Втори група H (54)

6 декември

17:00, Победител група F – Втори група E (55)

21:00, Победител група H – Втори група G (56)

7 и 8 декември – почивни дни

9 декември

17:00, Победител мач 53 – Победител мач 54 (58)

21:00, Победител мач 49 – Победител мач 50 (57)

10 декември

17:00, Победител мач 55 – Победител мач 56 (60)

21:00, Победител мач 51 – Победител мач 52 (59)

11 и 12 декември – почивни дни

13 декември

21:00, Победител мач 57 – Победител мач 58

14 декември

21:00, Победител мач 59 – Победител мач 60

15 и 16 декември – почивни дни

17 декември

17:00, Мач за третото място

18 декември

17:00, Финал.