НА ЖИВО: Хебър vs Левски 0:0, сериозен натиск на “сините” – БГ Футбол – efbet Лига

0
60

Хебър Пазараджик се изправя срещу Левски в последния двубой от 23-ия кръг на родната efbet Лига. Резултатът към този момент е 0:0. Срещата на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик може да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим на живо всичко най-интересно от сблъсъка.

startphoto.bg

Гостите от София получиха ъглов удар в третата минута, след който топката беше изчистена от отбраната на Хебър и стигна до Карлос Охене. Опитният полузащитник я гърдира, след което стреля от ждроп, но ударът му не беше точен. Иначе, “сините” бяха по-дейният отбор в първите минути и притиснаха своя опонент в последната му третина.

След 11 минути игра Джаван Ел Джемили беше вляво и даде остро центриране в наказателното поле на Хебър. Вълчев не се намеси, а Дебърлиев трябваше да прави спасяване, за да предотврати гол за “сините”. Четири по-късно Марин Петков беше видян вляво от Ел Джемили и крайният бранител на Левски върна леко назад към Патрик-Габриел Галчев. Десният защитник на “сините” беше в изгодна позиция да завърши срещу Дебърлиев, ала шутът му отлетя високо над напречната греда.

В 21-ата минута Джавад Ел Джемили проби през средата в половината на Хебър, но Цонков с шпагат изчисти топката. Тя отиде вляво към Марин Петков, който стреля от движение, но не успя и тук да затрудни Петър Дебърлиев. След половин час игра в Пазарджик Рикардиньо пое с гръб към вратата пред наказателното поле на Хебър и подаде вдясно за Фабио Лима. Бразилецът овладя и шутира силно с левия крак, но и много неточно.

След като бяха изминали 30 минути, Николай Костов леко прибра своите играчи след сериозния натиск от първите минути и играчите на Хебър започнаха да владеят малко по-трайно топката в Пазарджик.

LIVE / ХЕБЪР – ЛЕВСКИ 0:0

КЛАСИРАНЕ В efbet Лига / ПРОГРАМА / РЕЗУЛТАТИ

Рефер: Драгомир Драганов (Варна)

Стадион: “Георги Бенковски” (Пазарджик)

Хебър: 1 Петър Дебърлиев – КАПИТАН -43 Жоао Сеско 7 Георги Вълчев 33 Стефан Цонков 24 Лазар  Марин 99 Георги Каракашев 84 Стилиян Тисовски 13 Архан Исуф 10 Ангел Бастунов 9 Николас Пенев 17 Марк-Емилио Папазов

Резерви: 32 Боян Загорски – ВРАТАР 88 Мартин Янков – ВРАТАР 21 Божидар Пенчев 18 Иван Дишков 75 Йохан Н’зи 8 Красиан Колев 14 Олексий Збун 5 Шейх Диаманка 11 Атанас Кабов

Треньор: Любослав Пенев

Левски1 Пламен Андреев – 5 Келиан Ван Дер Каап 7 Фабио Лима 8 Карлос Охене 9 Рикардиньо 10 Асен Митков 11 Джавад Ел Джемили Сети 22 Патрик-Габриел Галчев 33 Хосе Кордоба – КАПИТАН 50 Кристиан Димитров 88 Марин Петков

Резерви: 13 Николай Михайлов – ВРАТАР 4 Виктор Любенов 14 Илиян Стефанов 19 Билал Бари 20 Асен Чандъров 23 Патрик Мислович 24 Хоакин Фернандес 97 Асими Фадига

Треньор: Николай Костов