НА ЖИВО: Монпелие – ПСЖ, съставите – Футбол свят – Франция

0
67

Монпелие и ПСЖ се изправят един срещу друг в мач от 26-я кръг на Лига 1. Двубоят е с начален час 21:45 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 3, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

Монпелие има само две победи в последните си осем мача във всички турнири. Проблемът за тима е лесното допускане на попадения, като в този период е допуснал цели 15 гола в собствената врата. Монпелие е на 14-о място в Лига 1, като е с 26 точки на сметката си и се бори за своето оцеляване в първенството.

ПСЖ е в уникална серия, като няма загуба от ноември месец насам във всички турнири. Грандът от Франция се е прицелил в титлата в първенството, като продължава и битката в Шампионската лига. ПСЖ е на 1-о място с 56 пункта на сметката си, на цели 9 от втория, като има и мач по-малко.

Стартови състави:

Монпелие: 16. Димитро Берто, 70. Танги Кулибали, 4. Кики Куяте, 18. Лео Льороа, 7. Арно Нордин, 27. Бечир Омерагич, 11. Тежи Савание, 3. Исига Сила, 29. Енцо Тчато, 12. Джордан Фери, Уахиб Хазри

ПСЖ: 99. Джанлуиджи Донарума, 29. Брадли Баркола, 35. Лукас Бералдо, 17. Витиня, 15. Данило Перейра, 21. Люка Ернандес, 19. Кангин Лий, 23. Рандал Коло Муани, 7. Килиан Мбапе, 4. Матеус Угарте, 2. Ашраф Хакими