Валенсия и Реал Мадрид завършиха при разултат 2:2 след спорни съдийски отсъждания – Още спорт – Други спортове

0
64

Валенсия и Реал Мадрид не успяха да се победят в изключително емоционален и драматичен мач, който завърши 2:2. Гостите започнаха силно мача, но в рамките на 3 минути Валенсия вкара два гола, като Уго Дуро и Яремчук се възползваха от невероятни грешки в защитата на Реал. До почивката Реал върна един гол чрез Винисиус. През втората част драмата бе пълна. Винисиус вкара втори гол, с който резултатът бе изравнен.

Мачът ще се запомни с тежката контузия на Диакаби от Валенсия, след като Чуамени падна върху крака му и буквално го строши на две.

В 92-ата минута реферът първоначално отсъди дузпа за Валенсия за нарушение срещу Дуро, но след преглед на ВАР промени решението си.

Най-ключовата ситуация обаче стана в последната минута от продължението. Тогава Браим Диас центрира и още, докато топката летеше, реферът Мансано наду свирката. Топката стигна до Белингам, който вкара с глава, но голът не бе зачетен.