Банско навакса тежък пасив срещу третия отбор на ЦСКА 1948

0
150

Банско и ЦСКА 1948 III направиха зрелищно 3:3 в среща от 3-ия кръг на Югозападната Трета лига. След този мач банскалии са 9-и в класирането с 5 пункта, докато третият отбор на “червените” е 10-и с 4 точки.

“Армейците” могат да съжаляват за изпуснатата победа, тъй като имаха аванс от два чисти гола. Васил Димитров, Даниел Маджаров и Кристиан Грозданов вкараха попаденията за гостите, а тези за домакините бяха последователно дело на Боби Ейков, Тео Чолев и Йордан Лечов. Първите двама са юноши на клуба и им се възлагат големи надежди. ЦСКА 1948 III водеше с 3:1 до 67-ата минута, но червен картон минути след това обърка нещата и домакините стигнаха до равенството в минутите до края.

В следващия кръг Банско гостува на Сливнишки герой, а третият отбор на ЦСКА 1948 приема Ботев (Ихтиман).

Carlsberg “Домът на Феновете” е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.