Спортните фенове ще могат да гледат всички мачове от европейското първенство по футбол това лято на живо в каналите на Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп. 27 мача ще залегнат пряко в ефира на БНТ 1 и БНТ 3. Други 27 ще бъдат излъчени в ефира на NOVA и DIEMA, както и в каналите на DIEMA XTRA в HD качество.

Двете телевизии ще излъчват съвместно 3 срещи от първенството – мача за откриването между Италия и Турция на 11 юни от 22:00 ч. и финала на първенството на 11 юли от 22:00 ч. Както и още една среща от груповата фаза, противопоставяща Франция и Унгария на 19 юни от 16:00 ч.

 

TV програма за Евро 2020
Дата Час Мач Телевизия Фаза
11.06 22:00 Италия-Турция БНТ 1, Nova Групи
12.06 16:00 Уелс-Швейцария Диема Групи
12.06 19:00 Дания-Финландия БНТ 1 Групи
12.06 22:00 Белгия-Русия Диема Групи
13.06 16:00 Англия-Хърватия БНТ 1 Групи
13.06 19:00 Австрия-С.Македония Диема Групи
13.06 22:00 Нидерландия-Украйна БНТ 1 Групи
14.06 16:00 Шотландия-Чехия Диема Групи
14.06 19:00 Полша-Словакия БНТ 1 Групи
14.06 22:00 Испания-Швеция Диема Групи
15.06 19:00 Унгария-Португалия БНТ 1 Групи
15.06 22:00 Франция-Германия Nova Групи
16.06 16:00 Финландия-Русия БНТ 1 Групи
16.06 19:00 Турция-Уелс Диема Групи
16.06 22:00 Италия-Швейцария БНТ 1 Групи
17.06 16:00 Украйна-С.Македония БНТ 1 Групи
17.06 19:00 Дания-Белгия Диема Групи
17.06 22:00 Нидерландия-Австрия БНТ 1 Групи
18.06 16:00 Швеция-Словакия Диема Групи
18.06 19:00 Хърватия-Чехия БНТ 1 Групи
18.06 22:00 Англия-Шотландия Nova Групи
19.06 16:00 Унгария-Франция БНТ 1/Диема Групи
19.06 19:00 Португалия-Германия БНТ 1 Групи
19.06 22:00 Испания-Полша Диема Групи
20.06 19:00 Швейцария-Турция Диема Групи
20.06 19:00 Италия-Уелс БНТ 1 Групи
21.06 19:00 С.Македония-Нидерландия Диема Групи
21.06 19:00 Украйна-Австрия БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Русия-Дания БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Финландия-Белгия Диема Групи
22.06 22:00 Хърватия-Шотландия БНТ 1 Групи
22.06 22:00 Чехия-Англия Nova Групи
23.06 19:00 Словакия-Испания БНТ 1 Групи
23.06 19:00 Швеция-Полша Диема Групи
23.06 22:00 Португалия-Франция Nova Групи
23.06 22:00 Германия-Унгария БНТ 1 Групи
26.06 19:00 2A-2B Диема 1/8 Фин.
26.06 22:00 1A-2C БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 19:00 1C-3DEF БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 22:00 1B-3ADEF Nova 1/8 Фин.
28.06 19:00 2D-2E БНТ 1 1/8 Фин.
28.06 22:00 1F-3ABC Nova 1/8 Фин.
29.06 19:00 1D-2F Диема 1/8 Фин.
29.06 22:00 1E-3ABCD БНТ 1 1/8 Фин.
02.07 19:00 Четвъртфинал 1 БНТ 1 1/4 Фин.
02.07 22:00 Четвъртфинал 2 Nova 1/4 Фин.
03.07 19:00 Четвъртфинал 3 Диема 1/4 Фин.
03.07 22:00 Четвъртфинал 4 БНТ 1 1/4 Фин.
06.07 22:00 Полуфинал 1 БНТ 1 1/2-Фин.
07.07 22:00 Полуфинал 2 Nova 1/2 Фин.
11.07 22:00 ФИНАЛ БНТ, Nova ФИНАЛ

 

Групите:

А: Турция, Италия, Уелс, Швейцария (Рим и Баку)

В: Дания, Финландия, Белгия, Русия (Копенхаген и Санкт Петербург)

С: Нидерландия, Украйна, Австрия, Северна Македония (Амстердам и Букурещ)

D: Англия, Хърватия, Шотландия, Чехия (Лондон и Глазгоу)

Е: Испания, Швеция, Полша, Словакия (Севиля и Санкт Петербург)

F: Унгария, Португалия, Франция, Германия (Будапеща и Мюнхен).

https://webcafe.bg

НАШЕТО ФЕЙСБУК ПРОСТРАНСТВО

  1. ДОБРУДЖАНЦИ
  2. НДТ – НОВА ДОБРУДЖАНСКА ТРИБУНА – NDT NEWS
  3. ДОБРИЧ: ВЧЕРА-ДНЕС-УТРЕ
  4. ВИЖДАМ ТЕ КАТ – БЪЛГАРИЯ
  5. МУЗИКА ЗА ДУШАТА – ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ И МЕЛОДИИ
  6. КОТКИТЕ НА ДОБРИЧ
  7. БЪЛГАРИТЕ
  8. ОБЩИНА ГРАД ТЕРВЕЛ
  9. ОБЩИНИ ШАБЛА И КРУШАРИ
  10. РИБОЛОВ
  11. ГЮВЕЧ
  12. БЪЛГАРИЯ-ТУРЦИЯ BULGARIA-TURCIA
  13. България – Китай 中国保加利
  14. РЕСТОРАНТИТЕ В БЪЛГАРИЯ
  15. ВСИЧКО НАКУП В PINTEREST
  16. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА: жени – пари – власт

  • Bianca Kmiec
  1. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА 2: жени – пари – власт
  2. ЗВЕЗДИТЕ НА ИНСТАГРАМ – STARS OF THE INSTAGRAM – ЗВЕЗДЫ ИНСТАГРАМА
loading...