Карим Бензема донесе нова победа на Ал Итихад в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

0
153

Карим Бензема донесе нова победа на Ал Итихад в Саудитска Арабия

© arabnews.com

С гол на Карим Бензема в 72-ата минута отборът на Ал Итихад победи като гост Ал Ахдуд с 1:0 в мач от 6-ия кръг от Саудитската професионална лига.

За Ал Итихад това е пети успех за сезона, като отборът има и една загуба. Победата позволи на Ал Итихад временно да излезе начело в класирането, като отборът има две точки повече от Ал Хилал и Ал Таавон, които заемат воторо и третото място.

За Ал Ахдуд това бе четвърта загуба за сезона, като отборът има и по една победа и равенство и заема 13-ото място в подреждането.

600) width=600; var height=Math.round(width * aspectRatio); $(‘#videoflashid107191’).height(height); $(window).resize(function(){ var width = document.getElementById(“videoflashid107191”).offsetWidth-1; if(width>600) width=600; var height=Math.round(width * aspectRatio); $(‘#videoflashid107191’).height(height); }); ]]>