Фен на Барса подразни Винисиус с плажна топка – Футбол свят – Испания

0
10


Звездата на Реал Мадрид Винисиус нямаше най-добрата вечер срещу Барселона при поражението с 3:4.

Футболистът беше подразнен от фен на „каталунците“, след като му беше показана плажна топка по време на Ел Класко. Реал Мадрид загуби гостуването си, а Винисиус беше сменен в 88-ата минута, като се появиха съобщения, че бразилецът е контузен.

В края на срещата след няколко минути на объркване и раздразнение от страна на някои от съотборниците му заради жестовете му към скамейката (първо поиска смяна, а после се отказа), Анчелоти реши да замени бразилеца с Виктор Муньос.

И когато Винисиус се насочваше към резервната скамейка, фен на Барселона стана и му показа надуваема плажна топка през предпазната преграда. Винисиус влезе в зоната на скамейката, сочейки въпросния фен и отправяйки му думи, които камерите уловиха.





Източник Gong.bg