Черноморец (Балчик) затвърди лидерската си позиция в Североизточната Трета лига с 2:0 над Доростол в Силистра. Двубоят е от 16-ия кръг на първенството. Гостите контролираха събитията на терена през цялото време. Домакините пък заложиха на по-дефанзивна тактика. Нулевото равенство се запази повече от час.

Наруши го Габриел Вулкано в 65-ата минута. Тогава съотборниците му започнаха постепенна атака, топката достигна до него, той се обърна и с удар по диагонала откри резултата. В 73-ата минута настана суматоха пред силистренската врата и Кристиян Бешев реализира второто попадение. Съотборниците му Вилиян Денчев и Иван Цачев пропиляха по едно голово положения, а Вулкано и Джоджио Димитров по две. https://sportal.bg/