Роналдо и Мане с голове при разгром на Ал Насър (ВИДЕО)

0
176

Роналдо и Мане с голове при разгром на Ал Насър

© Facebook: Al Nassr FC

Звездите на световния футбол Кристиано Роналдо и Садио Мане вкараха по едно попадение при успеха с 5:1 на техния Ал Насър над Ал Хазем като гост в среща от петия кръг на Саудитската професионална лига по футбол.

Абдулрахман Гариб откри резултата за гостите с попадение в 33-ата минута, а малко след това гол на Мане беше отменен от ВАР. Ал Хаибари покачи за 2:0 в края на първата част.

През второто полувреме Бадамоси намали на 1:2, но в 57-ата асистенция на Кристиано и гол на Отавио направиха резултата 1:3. Самият португалец се разписа в 68-ата, а крайното 1:5 отбеляза Садио Мане в 78-ата минута.

Попадението на Роналдо е негово юбилейно 850-о във всички турнири!

С успеха Ал Насър излезнаха на 6-а позиция с 9 точки. Ал Хазем са последни с 2.

600) width=600; var height=Math.round(width * aspectRatio); $(‘#videoflashid106091’).height(height); $(window).resize(function(){ var width = document.getElementById(“videoflashid106091”).offsetWidth-1; if(width>600) width=600; var height=Math.round(width * aspectRatio); $(‘#videoflashid106091’).height(height); }); ]]>