НА ЖИВО: Марек 1:0 Септември София – БГ Футбол – Втора лига

0
75

Марек Дупница приема Септември София в зрелищен мач от 30-ия кръг от родната Втора лига. Резултатът към този момент е 1:0.

Срещата на “Бончук” може да я гледате по DIEMA SPORT. Сайтът Gong.bg, както винаги, ще предложи на своите читатели текст и богато мултимедийно отразяване.

Още във втората минута тимът от Дупница можеше да открие резултата, Любомир Костов се оказа на стрелкова позиция, след като той подаде преди това към Николай Ганчев. Той върна към №99, чийто шут беше отразен от Димитър Шейтанов. Септември отговори на предизвикателството и в шестата минута Жан-Пиер да Силва беше изведен в наказателното на Марек. Тъмнокожият нападател стреля, но доста слабо, след което Пламен Младенов улови.

В 13-ата минута от двубоя станахме свидетели на изключително спорна ситуация. Мартин Стоянов изпревари Христо Каракански при нападение на столичани. Бранителят на Марек се хвърли на шпагат, но от повторенията се видя, че защитникът на домакините не игра с топката, но реферът Арсов отсъди симулация на Стоянов.

LIVE / МАРЕК – СЕПТЕМВРИ СОФИЯ 1:0

Рефер: Стоян Арсов (София)

Стадион: “Бончук” (Дупница)

Марек: 12 Пламен Младенов – ВРАТАР 32 Александър Башлиев 35 Мартин Кавдански 5 Боян Стойнев 44 Христо Каймакански 77 Милен Иванов 14 Александър Близнаков – КАПИТАН 19 Християн Джаджаров 13 Веселин Любомиров 10 Николай Ганчев 99 Любомир Костов

Треньор: Танчо Калпаков

Септември София: 21 Димитър Шейтанов – ВРАТАР 4 Иван Арсов 7 Мартин Стоянов 18 Кубрат Йонашчъ 15 Георги Динков 6 Виктор Очаи 10 Айкут Рамадан 24 Борислав Маринов 19 Митко Митков 14 Жан Пиер Да Силва 9 Мартин Тошев – КАПИТАН

Треньор: Николай Митов