дом Спорт Екзотична танцьорка дари световен шампион с дъщеря

Екзотична танцьорка дари световен шампион с дъщеря

0
89



Щастлив татко на момиченце стана световният шампион с Германия от 2014 г. Юлиан Дракслер. Бебето е второ за 32-годишния германец и екзотичната танцьорка Сетани Тенг, която той срещна, докато играеше в ПСЖ. Запозна ги Джесика Аиди, съпруга на друг бивш играч на французите – Марко Верати.

 


„36 седмици любов. И вече 2 седмици с теб. Добре дошла на този свят, момичето ми“, написаха щастливите родители в социалните мрежи.

Бебето си има и батко, който през септември ще навърши 4. През изминалото лято той присъства на сватбата на родителите си, които събраха 250 гости в изискан хотел в Париж с гледка към Айфеловата кула.

 

Избраницата на Дракслер, който сега е в Ал Ахли, е с 5 г. по-голяма от него и във вените й тече френска и камбоджанска кръв.

 





Източник Gong.bg

ndt1.eu