Жозе Моуриньо, който съвсем скоро ще бъде обявен за нов старши треньор на Реал Мадрид, коментира победата на Флорентино Перес на президентските избори в „кралския клуб“.
Избрано от VGong
Моуриньо отново в Реал Мадрид
„Да, Флорентино Перес спечели. Разбира се“, заяви Моуриньо във видео, публикувано в социалните мрежи.
🚨💣 José Mourinho: “Yes, Florentino Pérez won. Of course”. pic.twitter.com/oWCRPj8iia
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 7, 2026
Перес надделя над испанския бизнесмен Енрике Рикелме и ще остане начело на клуба до 2030-а година. Това ще бъде осмият му пореден мандат като президент на Реал Мадрид. Вчерашният вот бе и първият изборен процес в клуба от 2006-а година насам.
Моуриньо от своя страна бе сочен като основен фаворит за треньорския пост при „кралете“ в случай на победа на Перес. Именно затова след резултата от изборите самият президент обяви завръщането на Специалния на „Сантиаго Бернабеу“.






































