Хърватия :  Ливакович, Перишич, Гуардиол, Шутало, Юранович, Ковачич, Брозович, Модрич, Крамарич, Петкович, Майер.

Албания :  Стракоша, Митай, Аджети, Джимсити, Хисай, Ляци, Рамадани, Аслани, Байрами, Манай, Асани.

90+6′
И отново е равенство. Хърватите продължават напред, ще имат още няколко минути.
90+5′  2 : 2 Гясул
ГОООООООООООООООООООООООО! Албания изравнява!!! Там хърватите играха изключително слабо, Гуардиол неуспешно смени крака си, пускайки топката в атака на Гясулу, а той стреля към вратата!
90+3′  Даку
И Даку получи жълт картон, ритна топката и удари Гуардиола по главата!
90+3′
И колко опасно беше там! Сефери стреля, но го блокираха!
90+1′
Добавени са шест минути.
90+1′
Добавеното време вече започна, Ливакович лежи там на поляната след сблъсък с Даку. В носа на вратаря беше пъхнат памучен тампон.
89′
Моментът на Албания!!! Ливакович спасява отбора си след удар от наказателното поле! Тогава Даку вече завърши, но беше засада!
87′
Модрич удари от дистанция! Можех да сложа точка на този мач, но не ударих далечния ъгъл.
85′
Минаха последните пет минути. Албанците тръгват масово напред.
83′
Същата радост на хърватите.
83′
И смени от албанците. Ходжа и Даку излязоха от Рубин.
82′
Перишич и Крамарич напускат. Соса и Катуня излизат.
80′
Хисай също получи жълт картон. Той остана недоволен от хърватския гол. На Хисай му се стори, че топката излезе извън границите и голът не можеше да бъде зачетен.
77′  2 : (2 полувреме) Гясула
ГООООООООООООООООООООООО!!! АВТОГОЛ НА АЛБАНИЯ!! Хърватите излизат напред!!! Бил Сусич, топката в крайна сметка рикошира във вратата!!! Гясула си вкара автогол!
74′
И все още имаше шанс! Пашалич излезе 1 на 1, но албанският вратар успя да изтръгне топката с ръка!
72′  1 : 1 Крамарич
ГООООООООООООООООООООООО!!! ХЪРВАТИЯ БЕЛИ! Крамарич получи топката в наказателното поле и стреля ниско! Готино! 1:1!
70′
Хърватите не успяха да отбележат почти четири полувремена. Имат Олич в треньорския си щаб, време е да го пуснат.
68′
И хърватите заслужиха нов корнер. И отново нищо не работи.
66′
Още една смяна на хърватите. Петкович напуска терена, влиза Будимир.
64′  Далич
Далич получи жълт картон. Той остана недоволен от съдийските решения там.
62′
Един от хърватите се контузи, имаме пауза. Последва фаул в центъра на терена.
59′
Половин час до края. С такава игра Хърватия няма много шансове.
57′
Удар на хърватите, но не особено убедителен. Там защитникът блокира.
57′
Хърватите спечелиха корнер, но ударът не успя.
55′
Отново хърватите вече се настаняват пред противниковото наказателно поле. Албанците държат плътна защита.
53′
Губи се ценно време, докато хърватите не успяват, трябва да го признаем.
50′
И беше доста опасен момент. Един от хърватите стреля там извън наказателното поле, албанският вратар изби топката!
47′
Имаше опит на хърватите да измислят нещо, центриране, удар с глава, но пропуснати.
45′  2-ро полувреме
Второто полувреме започна! Да продължим!
45′
И смени от хърватите. Пашалич излезе, това е сигурно. И някой друг. Нека да го разберем сега.
45+1′
В края на полувремето беше напечено в наказателното поле на албанците, но там Крамарич наруши правилата в борбата за високата топка.
44′
Съдията добавя минута.
42′
Майер засече топката с глава, изглеждаше, че ще има корнер, но не, ударът беше гол.
40′
Постепенно първото полувреме е към своя край. Сега хърватите окупираха наказателното поле на съперника.
37′
Брозович или стреля, или пусна пас, но топката се търкулна в ръцете на албанския вратар.
35′
Ковачич наруши правилата. Силвиньо е недоволен от липсата на жълт картон.
35′
Модрич центрира във вратарското поле, Стракоша изби топката с юмруци.
33′
Аслани фаулира, ще има обещаващ сет за хърватите.
тридесет’
Хърватите имат топката, но колко опасен е противникът при контраатаки.
28′
Всичко започна с лош пас на Модрич. Леле какво става!
26′
Какъв момент липсва на Албания! Всъщност беше ситуация един на един, Ливакович спасява!
23′
Предстои половината от първото полувреме. 63 на 37 при владеене на топката, но няма опасност пред албанската врата.
20′
Фаул на албанците в центъра на терена. Хърватите бързо отиграха топката, но веднага се изгради стена пред противниковото наказателно поле.
18′
Нова хърватска атака завърши с неточен удар от дистанция.
16′
Хърватите се настаниха плътно в противниковата половина на терена. Албания ще се опита да хване съперника с контраатаки.
14′
Байрами стреля под ъгъл, Ливакович подава топката в корнер.
12′
Те загубиха топката пред чуждо наказателно поле, но не позволиха на съперника да проведе контраатака. Гуардиол го откъсна.
единадесет’
Е, събитията се развиват много неочаквано. Но да видим какво ще стане по-нататък. Хърватите веднага тръгват напред.
9′  0 : 1 Лачи
ГООООООООООООООЛ! Албанци гол! След центриране в наказателното поле последва удар с глава отблизо, но Ливакович не успя да спаси! Лачи бележи!
7′
Отборът на Албания се връща назад, няма напрежение, хърватите играят с голямо предимство.
7′
Албанците отвърнаха на удара, но хърватите се присъединиха много добре. Сега притиснаха съперника в наказателното поле.
5′
Първи корнер, хърватите го печелят.
3′
Албанците започнаха смело мача и владееха топката. Хърватите все още се защитават малко дълбоко.
2′
Албанците проведоха добра атака по фланга, последва центриране, но хърватите се пребориха.