Тежка катастрофа е станала на един от най-натоварените булеварди във Враца – „Васил Кънчов“, съобщава BulNews.bg. Кола се е обърнала странично. Инцидентът е станал тази вечер. Лек автомобил „Шкода“ с врачанска регистрация, шофиран от жена, идвал откъм ул. „Екзарх Йосиф“. На светофара шофьорката завила наляво в посока подлеза. От дъжда обаче асфалтът бил хлъзгав и тя загубила контрол над волана. Колата изхвърчала в тревна площ в дясно от шосето и се преобърнала на една страна.
За щастие инцидентът се е разминал без пострадали хора. В колата жената пътувала с детето си, но то било в специално столче и не е ранено. И двете се разминали само с уплахата от преживяното. Пристигнали са близки на жената, които да обърнат автомобила, за да може да бъде транспортиран.
https://blitz.bg



















![ВАШИЯТ ХОРОСКОП ЗА 10 ЮНИ + ВИДЕО: Whitney Houston x Barry White x Dionne Warwick | Smooth 90s R&B Classics [Rolitas Chidas]](https://ndt1.eu/wp-content/uploads/2026/06/c5139194-d009-4e44-9253-86a01215d205-218x150.png)





















