дом Спорт Тодор Симов: Заслужавахме минимум равен

Тодор Симов: Заслужавахме минимум равен

48




Треньорът на Ботев Враца Тодор Симов заяви, че отборът му се е представил на добро ниво срещу ЦСКА 1948 и е заслужавал поне точка от двубоя. Врачани загубиха с 1:2 при гостуването на „червените“ в среща от втория кръг на efbet Лига.

Избрано от VGong

ЦСКА 1948 – Ботев Враца 2:1 /репортаж/

„Проспахме първото полувреме, не влязохме добре в мача. Бяхме неуверени с топката. Донякъде доза шанс заради този рикошет, но гола си е гол. През второ полувреме видях една коренна промяна и така искам да виждам отбора и за другите мачове. Все пак срещу вицешампиона така да доминираш през цялото второ полувреме. Накрая наистина може да съжаляваме. Моето мнение, че заслужаваме минимум равен“, заяви Симов.

„Изненадаха ни с начина на игра. Те играха само с дълги топки, това ни затрудни първото полувреме. Бяхме се подготвили да пресираме, да отнемаме топката, но те не ни дадоха възможност тъй като играха с дълги топки към нападателите“.

„Гостуваме на вицешампиона, миналата година се представиха страхотно. Изключително добър отбор са с голяма дълбочина“, допълни още наставникът на врачани, които остават с точка след първите два кръга.





Добави ни в предпочитани източници в Google


подкрепя българския спорт



Източник Gong.bg

ndt1.eu