дом Новини България Приключи протестът против правителството, движението по булевардите „Дондуков“ и „Цар Освободител“ е...

Приключи протестът против правителството, движението по булевардите „Дондуков“ и „Цар Освободител“ е възстановено

72



Приключи протестът против правителството, движението по булевардите „Дондуков“ и „Цар Освободител“ е възстановено.

Недоволството срещу кабинета „Радев“ премина мирно, без напрежение и завърши с националния химн на България от периода 1886–1947 г.

България от поне 82 години насам се управлява от неграмотни и простаци като Вълко Червенков, Антон Югов, Тодор Живков, Бойко Борисов и Румен Радев, заяви на финала на протеста Манол Глишев, един от организаторите, заедно с „Боец“.

Той призова хората да се съберат отново и през следващата седмица, ако не искат Путин да им е цар и децата им да пеят руския химн.

Вера Стаевска от инициативата „Зелени закони“ се обърна към събралите се с думите, че на площада всички са различни, но въпреки нещата, които не харесват помежду си, трябва да бъдат по-силни, по-постоянни и все повече, за да изгонят правителството от власт.

 

/ТТ/



Източник БТА

ndt1.eu