БТА, Добрич (15 май 2026) Мотоциклетисти от Добрич и областта се събират пред Мемориалния комплекс „Хан Аспарух“ за протестно шествие срещу увеличаването на застраховката „Гражданска отговорност“. Снимка: кореспондент на БТА в Добрич Павлина Живкова (ЕВ)
Мотоциклетисти от Добрич и областта се събират пред Мемориалния комплекс „Хан Аспарух“ за протестно шествие срещу увеличаването на застраховката „Гражданска отговорност“, видя репортер на БТА.
Те ще преминат с пешеходно шествие до Областна администрация в Добрич, като за кратко ще бъде затворено за движение едното платно на булевард „25 септември“, каза за БТА Генади Генов от мотоклуб „Добруджански брята“, който е един от организаторите.
Общината е уведомена за провеждането на протеста още миналата седмица, каза за БТА Калина Георигева – секретар на Община Добрич.





































