Снощи в залата на Младежки център от 19 ч. се проведе концерта „Три свята“ на абитуриентие на Студио „Зонели“ Александра Яворова, Никол Николова и Мила Чеварганова. В събитието участваха още звездната група „Керана и космонавтите“, както и джаз триото от Добрич в състав: Павел Найденов – пиано, Николай Петров – бас китара и Стела Занева – ударни. В програмата бе включена и Варвара Карасева от Русия – също абитуриентка, която от една година се обучава в Студио „Зонели“.
Концертната зала се изпълни с публика, дошла да подкрепи младите поп изпълнители, както и да види гостуващата група. Уникални изпълнения на живо, музика в стиловете поп, рок и джаз, авторски песни, взривяваща емоция – неща, които накараха зрителите не само да гледат и да аплодират, но и активно да участват в случващото се.
Концертът завърши с финалната песен „Имам сила“, създадена изцяло от Мила, Никол и Алекс. Пожелания за успешен старт в живота отправи към момичетата техният вокален педагог Елена Карабельова.





































