Дете на 12 г. е паднало в шахта в близост до столичния комплекс „Червено знаме“, съобщиха за БТА от пресцентъра на СДВР.
Детето е транспортирано до лечебно заведение. Полицаи от Първо районно управление работят по случая, допълниха от полицията.
/БИ/






































