дом Новини България Дете е паднало в шахта в близост до комплекс „Червено знаме“ в...

Дете е паднало в шахта в близост до комплекс „Червено знаме“ в София

101



Дете на 12 г. е паднало в шахта в близост до столичния комплекс „Червено знаме“, съобщиха за БТА от пресцентъра на СДВР.

Детето е транспортирано до лечебно заведение. Полицаи от Първо районно управление работят по случая, допълниха от полицията.

 

/БИ/



Източник БТА

ndt1.eu