ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ДРУГИ СПОРТОВЕ
14:45 часа (Снукър) Северна Ирландия Оупън (Евроспорт 1)
18:30 часа (Хокей на лед, КХЛ) ЦСКА (Москва) – Салават Юлаев (Уфа) (Нова Спорт)
20:45 часа (Снукър) Северна Ирландия Оупън (Евроспорт 1)

ФУТБОЛ
14:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Армения – Ейре (eir Sport 1 HD, Laola1.tv Int’l (geo/R)
18:00 часа (Купа на Африка, кв.) Египет – Кения (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports US / HD, beIN Sports US Español)
19:00 часа (Евро 2020, кв.) Турция – Исландия (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Eleven Sports 1 Belgium, EuroSport 2 Denmark / HD, EuroSport Player Dansk, Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, L´Équipe TV / HD, L´Équipe TV Online (geo/R), MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Polsat Sport / HD, RUV Sjonvarpid, Silk Sport HD 1, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 2 (czech/svk) HD, Sport 2 (hungary) / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SportKlub 2 (croatia) HD, SportKlub 2 (serbia) HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 3 RSA / HD, SuperSport MáXimo 1 RSA, TRT 1 / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R), Varzish Sport HD (tjk), ViaPlay (finland) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Ziggo Sport Select HD)
19:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Чехия – Сан Марино (CT Sport / HD)
19:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Словакия – Беларус (Dvojka (RTV 2) / HD)
19:00 часа (контрола) Украйна – Естония (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 5 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), ETV 2 Estonia, Futbol 1 (ukraine) / HD, OLL TV Player [$/geo/R], SportKlub 6 (croatia), SportKlub 6 (serbia), SportKlub 6 (slovenia), TV2sumo.no [$] (geo/R)
19:00 часа (контрола) България – Парагвай (БНТ 3, DAZN Deutsch [$] (geo/R), SportKlub HD (balkins), ViaPlay (finland) / HD)
19:30 часа (ЕП до 21 г., кв.) Израел – Черна гора (5 SPORT Israel / HD)
20:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Гибралтар – Холандия (Fox Sports 1 Nederland HD, Laola1.tv Int’l (geo/R)
20:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Румъния – Финландия (Pro TV (romania) / HD)
20:45 часа (ЕП до 21 г., кв.) Испания – Северна Македония (Cuatro (España) / HD, Sport 2 Israel / HD)
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Алжир – Замбия (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 2 HD)
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Гана – ЮАР (beIN Sports US / HD, beIN Sports US Español)
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) ДР Конго – Габон (Canal+ Sport 2 Afrique)
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Мали – Гвинея (Canal+ Sport 1 Afrique)
21:30 часа (СП до 17 г.) Мексико – Холандия (beIN Sports MENA Global HD, Belarus 5 Internet (geo/R), Canal+ Sport 3 Afrique, Eurovision Sport Web TV, GOL (España), MRT 1 (play.mrt.com.mk), RTS 2 Serbia / HD, Sky Sport Football Italia / HD, SuperSport 9 RSA, TVM 2 (malta) / HD, Varzish Sport HD (tjk)
21:45 часа (контрола) Ейре – Нова Зеландия (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 8 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), RTÉ 2 Ireland / HD, RTÉ Player (geo/R), Sky Sports Football UK / HD, SportKlub 7 (cro/serb), TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (finland) / HD)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Португалия – Литва (20 Mediaset (Italia) / HD, 5 PLUS Israel / HD, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 4 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 2 HD, Cytavision Sports 2 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), EuroSport 2 Denmark / HD, EuroSport Player Dansk, LRT TV (lithuania), L´Équipe TV / HD, L´Équipe TV Online (geo/R), MATCH! Futbol 3 / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Polsat Sport Premium 1 HD, RTP 1 / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sport 2 (hungary) / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 3 (croatia) HD, SportKlub 3 (serbia) HD, SportKlub 5 (slovenia), SuperSport 7 RSA / HD, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (finland) / HD)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Франция – Молдова (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 1 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 3 HD, Cytavision Sports 3 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Eleven Sports 2 Belgium, Futbol 2 (ukraine) / HD, M6 / HD (France), M6 Suisse / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Polsat Sport News HD, S Sport+ Turkey online, Silk Sport HD 1, Sky Sports *RED button, Sky Sports MIX / HD, Sport 2 (czech/svk) HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 8 RSA / HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (finland) / HD, Virgin Media Sport Extra 1 HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Чехия – Косово (5 GOLD Israel, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 12 HD, Belarus 5 TV, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 9 HD, CT Sport / HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), EuroSport 1 Denmark HD, L´Équipe TV Online (geo/R), OLL TV Player [$/geo/R], S Sport 2 (turkey) HD, S Sport+ Turkey online, Sky Sports *RED button, SportKlub 6 (slovenia), SportKlub 9 (cro/serb), SuperSport 3 HD (alb), TV2sumo.no [$] (geo/R), TVPlay Sports+ Baltic HD, ViaPlay (finland) / HD, Viasat Urheilu Finland HD, Ziggo Sport Extra)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Албания – Андора (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 13 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 7 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), L´Équipe TV Online (geo/R), Sky Sports *RED button, SportKlub 8 (cro/serb), SuperSport 2 HD (alb), TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (finland) / HD)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Англия – Черна гора (БНТ 3, 6’Eren (den) / HD, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More Fotboll HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), ESPN+ USA [$] (geo/R), ESPNews (usa), EuroSport Player Dansk, Futbol 1 (ukraine) / HD, ITV (England) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Polsat Sport / HD, Sport 1 (czech/svk) HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 4 (slovenia), STV (Scotland) / HD, Stöd 2 Sport / HD, SuperSport 3 RSA / HD, SuperSport 4 HD (alb), SuperSport MáXimo 1 RSA, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R), TVP Sport / HD (Poland), UTV (Northern Ireland) / HD, ViaPlay (finland) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Virgin Media One / HD, Virgin Media Sport HD)
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Сърбия – Люксембург (2.RTL, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 5 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 8 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), L´Équipe TV Online (geo/R), Nova BH, Sky Sports *RED button, Sport TV5 (portugal), SportKlub 3 (slovenia), TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (finland) / HD)

ПО ИНТЕРНЕТ

ДРУГИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Снукър) Северна Ирландия Оупън – ТУК

ФУТБОЛ
18:00 часа (Купа на Африка, кв.) Египет – Кения – ТУК
19:00 часа (Евро 2020, кв.) Турция – Исландия – ТУК
19:00 часа (контрола) Украйна – Естония – ТУК
19:00 часа (контрола) България – ПарагвайТУК и ТУК
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Алжир – Замбия – ТУК
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Гана – ЮАР – ТУК
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) ДР Конго – Габон – ТУК
21:00 часа (Купа на Африка, кв.) Мали – Гвинея – ТУК
21:30 часа (СП до 17 г.) Мексико – Холандия – ТУК
21:45 часа (контрола) Ейре – Нова Зеландия – ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Португалия – Литва – ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Франция – Молдова – ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Чехия – Косово – ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Албания – Андора – ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Англия – Черна гора – ТУК и ТУК
21:45 часа (Евро 2020, кв.) Сърбия – Люксембург – ТУК

  1. ДОБРУДЖАНЦИ
  2. НДТ – НОВА ДОБРУДЖАНСКА ТРИБУНА – NDT NEWS
  3. ДОБРИЧ: ВЧЕРА-ДНЕС-УТРЕ
  4. ВИЖДАМ ТЕ КАТ – БЪЛГАРИЯ
  5. МУЗИКА ЗА ДУШАТА – ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ И МЕЛОДИИ
  6. КОТКИТЕ НА ДОБРИЧ
  7. БЪЛГАРИТЕ
  8. РИБОЛОВ
  9. ГЮВЕЧ
  10. БЪЛГАРИЯ-ТУРЦИЯ BULGARIA-TURCIA
  11. България – Китай 中国保加利
  12. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА: жени – пари – власт

rosanna arkle

  1. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА 2: жени – пари – власт
  2. ЗВЕЗДИТЕ НА ИНСТАГРАМ – STARS OF THE INSTAGRAM – ЗВЕЗДЫ ИНСТАГРАМА
  3. ВСИЧКО НАКУП В PINTEREST
Коментирай