Резултати за ДОБРИЧ

  • Данни към 12:00 на 15.11.2021 г. при обработени 83.60% СИК протоколи в РИК

Обобщени данни от избор на народни представители

ПАРТИЯ, КОАЛИЦИЯ, ИК ГЛАСОВЕ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ
2 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО 139 0.32%
4 ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ 227 0.52%
5 ВЪЗРАЖДАНЕ 2 392 5.51%
7 НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА 217 0.50%
8 БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация 147 0.34%
10 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА 359 0.83%
11 АТАКА 241 0.56%
13 ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ 258 0.59%
14 ПП ГЛАС НАРОДЕН 257 0.59%
17 Движение за права и свободи – ДПС 3 703 8.54%
20 ПП ПРАВОТО 166 0.38%
21 ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 607 1.40%
22 БНО 40 0.09%
23 ВОЛЯ 184 0.42%
24 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 4 578 10.55%
25 Продължаваме Промяната 11 639 26.83%
26 Партия МИР 78 0.18%
27 ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ 39 0.09%
28 Български национален съюз – НД 16 0.04%
29 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ 24 0.06%
30 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) 1 885 4.35%
31 ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ! 1 081 2.49%
32 ГЕРБ-СДС 8 651 19.94%
33 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ 6 326 14.58%
34 БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ 61 0.14%
35 Партия на ЗЕЛЕНИТЕ 46 0.11%
36 БРИГАДА 20 0.05%
Не подкрепям никого 515

 

Обобщени данни от избор на президент и вицепрезидент

КАНДИДАТСКА ДВОЙКА ГЛАСОВЕ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ
1 Йоло Димитров Денев и Марио Цанков Филев
ИК за Йоло Денев и Марио Филев
99 0.22%
2 Николай Симеонов Малинов и Светлана Петрова Косева
РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
163 0.36%
3 Росен Пламенов Миленов и Иван Стефанов Иванов
ИК за Росен Миленов и Иван Иванов
242 0.54%
4 Валери Симеонов Симеонов и Цветан Венциславов Манчев
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
221 0.49%
5 Костадин Тодоров Костадинов и Елена Цонева Гунчева
ВЪЗРАЖДАНЕ
1 931 4.32%
6 Румен Георгиев Радев и Илияна Малинова Йотова
ИК за Румен Радев и Илияна Йотова
25 078 56.14%
7 Горан Тасев Благоев и Ивелина Колева Георгиева-Стойнова
НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
196 0.44%
8 Благой Боянов Петревски и Севина Краснодарова Хаджийска
БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
117 0.26%
9 Марина Орфей Малчева и Савина Веселинова Луканова
ИК за Марина Малчева и Савина Луканова
125 0.28%
10 Александър Трифонов Томов и Лъчезар Аспарухов Аврамов
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
159 0.36%
11 Волен Николов Сидеров и Магдалена Ламбова Ташева
АТАКА
281 0.63%
12 Боян Боянов Станков-Расате и Елена Кирилова Ваташка
ИК за Боян Расате и Елена Ваташка
114 0.26%
13 Жельо Николов Желев и Калин Димитров Крулев
ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
115 0.26%
14 Светослав Емилов Витков и Веселин Асенов Белоконски
ПП ГЛАС НАРОДЕН
218 0.49%
15 Анастас Георгиев Герджиков и Невяна Михайлова Митева-Матеева
ИК за Анастас Герджиков и Невяна Митева
9 420 21.09%
16 Луна Йорданова Йорданова и Иглена Димитрова Илиева
ИК за Луна Йорданова и Иглена Илиева
294 0.66%
17 Мустафа Сали Карадайъ и Искра Димитрова Михайлова-Копарова
Движение за права и свободи – ДПС
3 425 7.67%
18 Цвета Кирилова Кирилова и Георги Атанасов Тутанов
ИК за Цвета Кирилова и Георги Тутанов
127 0.28%
19 Лозан Йорданов Панов и Мария Хиндова Касимова-Моасе
ИК за Лозан Панов и Мария Касимова–Моасе
869 1.95%
20 Мария Петрова Колева и Ганчо Иванов Попов
ПП ПРАВОТО
94 0.21%
21 Милен Василев Михов и Мария Йорданова Цветкова
ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
285 0.64%
22 Георги Венелинов Георгиев и Стоян Андреев Цветков
БНО
42 0.09%
23 Веселин Найденов Марешки и Полина Цветославова Цанкова-Христова
ВОЛЯ
261 0.58%
Не подкрепям никого 797 1.78%
loading...