От 20 ноември светът отново ще бъде футбол! На тази дата започва Световното първенство в Катар. БНТ и Нова Броудкастинг Груп вече разпределиха телевизионното излъчване на мачовете. Те ще бъдат предавани по каналите БНТ 1, БНТ 3, NOVA и DIEMA. Както и онлайн в сайта на държавната телевизия – bntsport.bg. Още в мобилното приложение BNT News, както и в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA в HD, онлайн в стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA.

БНТ и Нова ще предложат на зрителите по 34 мача. Този на откриването между домакина Катар и Еквадор ще се излъчи в ефира на БНТ 1 и DIEMA на 20 ноември от 18:00 часа.

ЕТО ЦЯЛАТА ПРОГРАМА:

TV програма за световно първенство по футбол Катар 2022
Дата Час Мач Телевизия Фаза
20.11 18:00 Катар – Еквадор БНТ 1, БНТ 3 и DIEMA Групи
21.11 15:00 Англия – Иран БНТ 1 и БНТ 3 Групи
21.11 18:00 Сенегал – Нидерландия DIEMA – 18 ч. Групи
21.11 21:00 САЩ – Уелс БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 12:00 Аржентина – Саудитска Арабия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 15:00 Дания – Тунис DIEMA Групи
22.11 18:00 Мексико – Полша БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 21:00 Франция – Австралия DIEMA Групи
23.11 12:00 Мароко – Хърватия DIEMA Групи
23.11 15:00 Германия – Япония БНТ 1 и БНТ 3 Групи
23.11 18:00 Испания – Коста Рика DIEMA Групи
23.11 21:00 Белгия – Канада БНТ 1 и БНТ 3 Групи
24.11 12:00 Уелс – Иран БНТ 1, БНТ 3 Групи
24.11 12:00 Швейцария – Камерун DIEMA Групи
24.11 15:00 Уругвай – Република Корея БНТ 1 и БНТ 3 Групи
24.11 18:00 Португалия – Гана DIEMA Групи
24.11 21:00 Бразилия – Сърбия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 12:00 Уелс – Иран БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 15:00 Катар – Сенегал DIEMA Групи
25.11 18:00 Нидерландия – Еквадор БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 21:00 Англия – САЩ DIEMA Групи
26.11 12:00 Тунис – Австралия DIEMA Групи
26.11 15:00 Полша – Саудитска Арабия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
26.11 18:00 Франция – Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
26.11 21:00 Аржентина – Мексико NOVA Групи
27.11 12:00 Япония – Коста Рика DIEMA Групи
27.11 15:00 Белгия – Мароко DIEMA Групи
27.11 18:00 Хърватия – Канада БНТ 1 и БНТ 3 Групи
27.11 21:00 Испания – Германия БНТ 1, БНТ 3 и NOVA Групи
28.11 13:00 Камерун – Сърбия БНТ 1, БНТ 3 Групи
28.11 12:00 Южна Корея – Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
28.11 15:00 Южна Корея – Дания DIEMA Групи
28.11 18:00 Бразилия – Швейцария БНТ 1 и БНТ 3 Групи
28.11 21:00 Португалия – Уругвай NOVA Групи
29.11 17:00 Еквадор – Сенегал DIEMA Групи
29.11 17:00 Нидерландия – Катар БНТ 1 и БНТ 3 Групи
29.11 21:00 Уелс – Англия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
29.11 21:00 Иран – САЩ DIEMA Групи
30.11 17:00 Австралия – Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
30.11 17:00 Тунис – Франция DIEMA Групи
30.11 21:00 Полша – Аржентина NOVA Групи
30.11 21:00 Саудитска Арабия – Мексико БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 17:00 Хърватия – Белгия DIEMA Групи
1.12 17:00 Канада – Мароко БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 21:00 Япония – Испания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 21:00 Коста Рика – Германия NOVA Групи
2.12 17:00 Гана – Уругвай DIEMA Групи
2.12 17:00 Южна Корея – Португалия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
2.12 21:00 Сърбия – Швейцария БНТ 1 и БНТ 3 Групи
2.12 21:00 Камерун – Бразилия NOVA Групи
3.12 17:00 Първи осминафинал NOVA 1/8 Фин.
3.12 21:00 Втори осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
4.12 17:00 Трети осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
4.12 21:00 Четвърти осминафинал NOVA 1/8 Фин.
5.12 17:00 Пети осминафинал NOVA 1/8 Фин.
5.12 21:00 Шести осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
6.12 17:00 Седми осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
6.12 21:00 Осми осминафинал NOVA 1/8 Фин.
9.12 17:00 Хърватия – Бразилия БНТ 1 и БНТ 3 1/4 Фин.
9.12 21:00 Нидерландия – Аржентина NOVA 1/4 Фин.
10.12 17:00 Мароко – Португалия NOVA 1/4 Фин.
10.12 21:00 Англия – Франция БНТ 1 и БНТ 3 1/4 Фин.
13.12 21:00 Първи полуфинал БНТ 1 и БНТ 3 1/2 Фин.
14.12 21:00 Втори полуфинал NOVA 1/2 Фин.
17.12 17:00 Мач за третото място БНТ 1, БНТ 3 и NOVA
18.12 17:00 Финал БНТ 1, БНТ 3 и NOVA

Ето и пълната програма за осминафиналите: 

3 декември 17:00ч. Нидерландия – САЩ Ал Раян на живо по Нова и Диема спорт 3

3 декември 21:00ч. Аржентина – Австралия Ал Раян на живо по БНТ 1 и БНТ 3

4 декември 17:00ч. Франция – Полша Доха на живо по БНТ 1 и БНТ 3

4 декември 21:00ч. Англия – Сенегал Ал Хор на живо по Нова и Диема спорт 3

5 декември 17:00ч. Япония – Хърватия Ал Вакра на живо по Нова и Диема спорт 3

5 декември 21:00ч. Бразилия – Южна Корея Доха на живо по БНТ 1 и БНТ 3

6 декември 17:00ч. Мароко – Испания Ал Раян на живо по БНТ 1 и БНТ 3

6 декември 21:00ч. Португалия – Швейцария Лусаил на живо по Нова и Диема спорт 3