Община Добрич и тази година ще връчи плакети на учебни заведения по повод юбилейни годишнини и грамоти на учители за принос в развитието на образованието в Добрич

Кои са удостоени с престижните отличия?

Плакет от кмета на Община град Добрич за:

Детска градина № 7 „Пролет” – 60 г.

Детска градина № 18 „Дора Габе” – 45 г.

Детска градина № 23 „Звездица” – 45 г.

Детска градина № 24 „Приказен свят” – 45 г.

Професионална гимназия по техника и строителство „М. В. Ломоносов” – 80 г.

Езикова гимназия „Гео Милев” – 50 г.

Грамота за принос в развитието на образованието в Добрич по случай 24-май- „Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност за учебната 2020/2021 г.:

  1. Бонка Кръстева Иванова – Директор на Детска градина №7 „Пролет“
  2. Ваня Андреева Василева – Старши учител в Детска градина №7 „Пролет“
  3. Стефка Върбанова Димитрова – Старши учител в Детска градина №8 „Бодра смяна“
  4. Оксана Петкова Иванова – Старши учител в Детска градина №9„Пчеличка“
  5. Диляна Георгиева Йовева – Старши учител в Детска градина №10 „Слънчице“
  6. Кателина Стефанова Йорданова – учител в Детска градина №12 „Щурче“
  7. Павлина Стоянова Иванова – Старши учител в Детска градина №17 „Първи юни“
  8. Бирсен Азисова Исмаилова – Амед – Старши учител в Детска градина №18 „Дора Габе“
  9. Ивелина Колева Николова – учител в Детска градина №20 „Радост“
  10. Станка Върбанова Монева – Старши учител в Детска градина №23 „Звездица“
  11. Снежана Господинова Кателиева – Старши учител в Детска градина №24 „Приказен свят“
  12. Тодорка Христова Друмева – Старши учител в Детска градина №25 „Весела“
  13. Марийка Йорданова Дикова – Старши учител в Детска градина №26 „Звънче“
  14. Мими Павлова Илиева-Шопова – Старши учител в Детска градина №27 „Славейче“
  15. Тодорка Георгиева Ненова – Старши начален учител в Средно училище „Св. св. Кирил и Методий”
  16. Марияна Донева Узунова – Учител по история и география в Средно училище „Димитър Талев“
  17. Таня Стоянова Желева – Старши учител по английски език в Средно училище „Петко Рачов Славейков“
  18. Милица Христова Бодичева – Старши учител по химия и биология Основно училище „Христо Смирненски“
  19. Невяна Андреева Люцканова – Директор на Основно училище „Хан Аспарух”
  20. агроинж. Ивелина Нейчева Ганева – Старши учител в Професионална гимназия по аграрно стопанство
  21. Данаил Стефанов Радоев – Заместник-директор в Природо-математическа гимназия „Иван Вазов”
  22. Антоанета Димитрова Манева – Учител по химия и физика в Средно училище „Димитър Талев“
  23. Невяна Стоянова Христова – Старши учител в Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост
  24. Ирина Драгомилева Георгиева – Учител по немски език в Природо-математическа гимназия „Иван Вазов”
  25. Нина Иванова Димитрова – Главен учител по биология и здравно образование в Средно училище „Св. Климент Охридски“
  26. Силвия Димитрова Симеонова – Старши начален учител в Средно училище „Петко Рачов Славейков“
  27. Силвия Денчева Тончева – Старши учител по немски език в Езикова гимназия „Гео Милев“
  28. Светослав Йорданов Георгиев – Учител по история и география в Основно училище „Стефан Караджа”
  29. Недялка Колева Славова – Детски учител в подготвителна група в Средно училище „Петко Рачов Славейков“
  30. Людмила Владимирова Николова – Старши учител по български език и литература в Професионална гимназия по туризъм „Пейо К. Яворов”
  31. Валентина Василева – Старши учител по английски, руски и български език в Професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Г. Павлов”
  32. Драгомир Кирилов Цукев – главен учител по английски език в Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев”

Плакет по случай пенсиониране на директори на образователни институции

1 Мария Нейчева – Директор на ДГ № 18 „Дора Габе”

  1. Павлина Димитрова -Директор на ДГ № 9 „Пчеличка”
  2. Милена Иванова – Директор на Езикова гимназия „Гео Милев”
  3. Нели Торбатова – Директор на ОУ „Христо Ботев”

 

 

 

loading...