Спартак Варна се похвали с двама младежки национали. Освен Цветослав Маринов, с повиквателна е и Дамян Йорданов.
„Спартак Варна горд с двама национали!
След като Цветослав Маринов отново получи повиквателна за националния отбор на България U21 през миналата седмица, сега и Дамян Йорданов беше извикан в последния момент – признание, продиктувано от силните му изяви в последните мачове.
Пророчески се оказаха думите на старши треньора Гьоко Хаджиевски след гостуването на ЦСКА 1948, когато той заяви, че освен Цецо, и Дамян заслужава повиквателна.
Реакцията от щаба на националите след поредния силен мач на Дамян не закъсня – още в неделя младият халф получи своята повиквателна, а късно снощи пристигна на лагера в Бояна, където беше топло посрещнат от съотборника си Цветослав Маринов.
Това са изключително емоционални и горди мигове за всички, които обичат Спартак Варна. Пожелаваме на нашите момчета успешно участие и силни минути с националната фланелка! Нека се върнат здрави, изпълнени с още повече самочувствие, опит, енергия и футболни познания.
А всички ние вярваме в техния потенциал и с нетърпение очакваме деня, в който ще ги видим да играят рамо до рамо и за мъжкия национален отбор на България!
Младите лъвове се изправят срещу Португалия като гост на 10.10. и Чехия като домакин на 14.10. Успех“, написаха от клуба.