Черно море Тича със силно попълнение – Баскетбол – БГ баскетбол

0
208



Черно море Тича със силно попълнение


Георги Боянов е поредното ново попълнение в редиците на Черно море Тича.

Играчът се завръща във Варна за новия сезон в Националната баскетболна лига, след като през миналия игра в Балкан. За ботевградския тим той записа 31 срещи, като средно на мач вкара по 12,2 точки, спечели 7,1 борби, направи по 1,2 асистенции и по 1,6 откраднати топки и 0,3 чадъра.

„Готови сме за нов сезон с Георги Боянов в нашите редици!“, написаха от варненския клуб в официалната си страница във фейсбук.

Досега Черно море Тича привлече трима чуждестранни играчи – Ламонт Уест, Алонзо Гафни и Джелани Уотсън-Гейл, както и капитанът на Берое от миналия сезон Венцислав Петков.

През новия сезон в Черно море Тича остават капитанът Николай Стоянов, Михаил Молдов и Марин Маринов, а Иван Спиров се раздели с отбора.



Източник Gong.bg