ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА
БАСКЕТБОЛ
21:15 часа (Евролига) Олимпиакос – Цървена звезда (MAX Sport 4)
21:30 часа (Евролига) Олимпия (Милано) – Анадолу Ефес (MAX Sport 2)
ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Шампионска лига, жени) Марица – Екзаджъбашъ (MAX Sport 2)
ТЕНИС
15:30 часа Финален турнир на АТР в Торино: Новак Джокович – Хуберт Хуркач (MAX Sport 1)
22:00 часа Финален турнир на АТР в Торино: Яник Синер – Холгер Руне (MAX Sport 1)
ДРУГИ СПОРТОВЕ
19:00 часа (Голф) PGA тур, RSM Класик (Евроспорт 2)
21:00 часа (НХЛ) Отава Сенатърс – Детройт Ред Уингс (MAX Sport 3)
ФУТБОЛ
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Естония – Австрия (Нова Спорт)
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Азербайджан – Швеция (Диема Спорт)
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Грузия – Шотландия (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Кипър – Испания (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Евро 2024 кв.) България – Унгария (БНТ 1, БНТ 3)
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Черна гора – Литва (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Люксембург – Босна и Херцеговина (Нова Спорт)
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Словакия – Исландия (Диема Спорт)
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Лихтенщайн – Португалия (Диема Спорт 3)
Следете актуалните новини с ndt1.com и в Telegram. Пресъединете се в канала ни тук
ПО ИНТЕРНЕТ
БАСКЕТБОЛ
21:05 часа (Евролига) Макаби (Тел Авив) – Фенербахче – ТУК
21:15 часа (Евролига) Олимпиакос – Цървена звезда – ТУК
21:30 часа (Евролига) Олимпия (Милано) – Анадолу Ефес – ТУК
21:45 часа (Евролига) Реал (Мадрид) – Монако – ТУК
ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Шампионска лига, жени) Марица – Екзаджъбашъ – ТУК
ТЕНИС
15:30 часа Финален турнир на АТР в Торино: Новак Джокович – Хуберт Хуркач – ТУК
22:00 часа Финален турнир на АТР в Торино: Яник Синер – Холгер Руне – ТУК
ХОКЕЙ НА ЛЕД
21:00 часа (НХЛ) Отава Сенатърс – Детройт Ред Уингс – ТУК
ФУТБОЛ
14:00 часа (СП до 17 г.) Еквадор – Панама – ТУК
14:00 часа (СП до 17 г.) Мароко – Индонезия – ТУК
19:00 часа (Контрола) Норвегия – Фарьорски острови – ТУК
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Естония – Австрия – ТУК
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Азербайджан – Швеция – ТУК
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Грузия – Шотландия – ТУК
19:00 часа (Евро 2024 кв.) Кипър – Испания – ТУК
19:00 часа (Евро 2024 кв.) България – Унгария – ТУК, ТУК и ТУК
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Черна гора – Литва – ТУК
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Люксембург – Босна и Херцеговина – ТУК
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Словакия – Исландия – ТУК
21:45 часа (Евро 2024 кв.) Лихтенщайн – Португалия – ТУК
Следете актуалните новини с ndt1.com и в Telegram. Пресъединете се в канала ни тук