Локомотив вдига капитана си за Битката на Пловдив

0
107




Звездата, капитан и легенда на Локомотив Пловдив – Димитър Илиев, почти сигурно ще бъде на линия за мача на годината в града – голямото дерби с Ботев на 1 ноември.

Избрано от VGong

Димитър Илиев след Локомотив Пловдив – Лудогорец

Ветеранът се лекува от травма от мача с Лудогорец в средата на миналия месец. Тренира самостоятелно и на облекчен режим, но вероятността да е готов именно за двубоя с „канарчетата“ е много голяма, пише „Мач Телеграф“. Треньорът Душан Косич дори има планове да го включи в групата за гостуването на Локомотив Сф в следващия кръг, но едва ли ще го използва.

В същото време на „Лаута“ си отдъхнаха сериозно, след като стана ясно, че защитникът Тодор Павлов е здрав и и ще играе в днешния мач срещу Ботев Враца. Бранителят получи травма на мача на младежкия национален тим с Чехия в Пазарджик и бе сменен. Травмата обаче не е е сериозна и той на 100 % е готов за срещата с Ботев Враца. Извън групата ще е наказаният Адриан Кова.

подкрепя българския спорт



Източник Gong.bg