Кола се вряза в мексикански футболни фенове, които празнували победата на Мексико срещу Чехия.
Поне 17 души са пострадали в град Кабо Сан Лукас. Феновете са празнували по улиците на града след мача, в който Мексико победи с 3:0 Чехия и се класира за 1/16-финалите на мондиала.
Десетки се събраха след мача, за да отпразнуват победата и затвориха улиците около 21:45 ч. местно време.
Кадри от мястото на събитието показват как някои фенове се събират около черен автомобил в средата на пътя. Шофьорът ускорява и минава през тях. След това се опитва да избяга от мястото на инцидента.
Шофьорът е бил арестуван на място, пише в. „Сън“. Пострадалите фенове са откарани в болница





































