Зам. – кметът „Икономическо развитие и европейски фондове“ Росица Йорданова се срещна със Спортист № 1 на Добрич Станимира Петрова

0
334
Срещата е инициирана от Станимира Петрова и нейният треньор Петър Лесов в знак на уважение и признателност за доброто партньорство между Община Добрич и Спортен клуб „Бокс – Добруджа“. В срещата участваха още председателят на Общински съвет Добрич Нивелин Радичков и зам. – председателят на ПК „Спорт и младежки дейности“ Петър Петров. Зам. – кметът Росица Йорданова поздрави талантливата спортистка на Добрич и пожела нови спортни победи.
Станимира Петрова получи най – много точки от традиционната анкета на Община Добрич за “Най – добър спортист“ за 2022 г.
През 2022 година тя спечели бронзов медал в категория 54 кг на Европейското първенство в Будва, Черна гора. Тя се класира пета на Световното първенство в Истанбул, Турция и е с първо място на турнира „Странджа“. Тя спечели първите места в турнирите в Тампере, Финландия и Белград, Сърбия. Станимира участва в Летните Олимпийски игри в Рио де Жанейро и Токио.
Община Добрич пожелава на Станимира Петрова здраве, спортни призове и щастие!