дом Новини България Едно от пострадалите в тежка катастрофа в Горна Оряховица момче е изведено...

Едно от пострадалите в тежка катастрофа в Горна Оряховица момче е изведено от реанимация, другото остава в интензивното отделение, съобщиха от болница "Пирогов"

65




Едно от децата – 12-годишно момче, пострадало в тежка катастрофа в Горна Оряховица, е изведено от реанимация, съобщиха от Университетската болница за активно лечение и спешна медицина „Н.И.Пирогов“. Другото пострадало момче – на 15 г., остава настанено в Детската реанимация на лечебното заведение.
Пет непълнолетни момчета пострадаха при катастрофа на 18 юни тази година. След инцидента две от тях бяха транспортирани с хеликоптер към София и приети за лечение в „Пирогов“. 



Източник БТА

ndt1.eu