Добруджа надигра като гост Лудогорец II с 4:0 в приятелска среща, играна в Разград. Резултатът е показателен за доминацията на селекцията на Атанас Атанасов. Андриян Димитров овладя центрирана от съотборник топка и откри резултата в средата на първата част. Той пък асистира за следващите две попадения. Първо в 34-ата минута подаде и Стефан Митев удвои. С два гола пасив, домакините получиха право да изпълнят дузпа, но добричкия страж Денислав Жеков спаси удара на разградския изпълнител. Четвърт час преди края Андриян Димитров центрира топката на главата на Ивайло Лазаров и стана 0:3. Накрая Денислав Ангелов проведе рейд, но загуби топката, която обаче попадна у Луиджи Белембе и той оформи окончателното 0:4.