Албена на 50
Начало Водещ СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

285

ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ТЕНИС
15:55 часа Турнир от Големия шлем „Уимбълдън“ (Евроспорт 2)

ВОЛЕЙБОЛ
21:50 часа Универсиада в Неапол (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:55 часа (Лека атлетика) Европейско първенство до 23 г. (Евроспорт 2)
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Великобритания, трета тренировка (Диема Спорт 2)
13:00 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1)
14:10 часа (WRC) Рали Естония (Ринг)
16:00 часа (Формула 1) Гран При на Великобритания (Диема Спорт 2)
17:00 часа (WRC) Рали Естония (Ринг)
17:00 часа (Голф) Скотиш Оупън (MAX Sport 2)
18:40 часа (Формула Е) Гран При в Ню Йорк (Евроспорт 1)
22:00 часа (Бокс) Галавечер в Лондон (MAX Sport 2)
22:55 часа (Формула Е) Гран При в Ню Йорк (Евроспорт 1)
23:55 часа (Супербайк) Състезание в САЩ (Евроспорт 1)

БГ ФУТБОЛ
18:30 часа 
(Efbet лига) Арда – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
21:00 часа (Efbet лига) Лудогорец – Царско село (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:00 часа (контрола) Пърт Глори – Манчестър Юнайтед (MUTV / HD, TV2 Sport Premium HD)
16:00 часа (контрола) Йънг Бойс – Кристъл Палас (beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 MAX (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Sport Premium / HD)
16:00 часа (контрола) Байер (Леверкузен) – Фортуна (Ситард) (beIN Sports MENA 5 HD, TV2 Sport 2 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 Sport HD (sweden), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
16:30 часа (Норвегия, Елитсериен) Розенборг – Викинг (Arena Sport 3 HD Croatia, Arena Sport 4 HD Serbia, Dplay.no [$] (geo/R), EuroSport Norge HD, EuroSport Player Norge)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Уфа (MATCH! Premier / HD)
16:30 часа (контрола) Волфсбург – ВВВ Венло (beIN Sports MENA 2 HD, TV2 Sport Premium 2 HD, TV2sumo.no [$] (geo/R)
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) АИК – Елфсборг (C More Fotboll HD, C More Stream Sweden, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R)
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Фалкенберг – ИФК Гьотеборг (C More Live 2 HD, C More Stream Sweden, TV2 Sport Premium 2 HD, TV2sumo.no [$] (geo/R)
17:30 часа (контрола) Лион – Сервет (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 3 HD Serbia, Canal+ France / HD, TeleClub Sport 1 / HD, TeleClub Sport LIVE / HD)
18:00 часа (Чехия, Първа лига) Баник (Острава) – Слован (Либерец) (O2TV Fotbal Czech)
18:00 часа (Чехия, Първа лига) Прибрам – Теплице (O2TV Sport 5 Czech)
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Астра (Гюргево) – Ботошани (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Sport (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
18:00 часа (контрола) Байер (Леверкузен) – Юпен (beIN Sports MENA 5 HD, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
19:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Ескилстуна – Калмар (C More Fotboll HD, C More Stream Sweden, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Сочи (MATCH! Premier / HD, MATCH! TV / HD)
19:00 часа (контрола) Лозана – Монако (Planet Sport 3 HD Croatia, Sport TV3 (portugal) / HD, TVPlay Sports+ Baltic HD)
20:00 часа (контрола) Виляреал – Уест Бромич (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 3 HD Serbia, TRT Spor / HD)
20:00 часа (контрола) Санкт Гален – Спортинг (Лисабон) (Sport TV2 (portugal) / HD)
20:30 часа (Чехия, Първа лига) Виктория (Пилзен) – Сигма (Оломоуц) (O2TV Fotbal Czech, O2TV Sport Czech, Orange Sport HD (svk)
21:00 часа (Румъния, Лига 1) ЧФР Клуж – Поли (Яш) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Plus (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
21:00 часа (Суперкупа на Хърватия) Динамо (Загреб) – Риека (HRT 2 / HD Croatia)
21:15 часа (контрола) Базел – Щутгарт (TeleClub Sport 1 / HD, TeleClub Sport LIVE / HD, TeleClub ZOOM (geo/R)
21:30 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Оренбург (MATCH! Premier / HD)
21:30 часа (Суперкупа на Полша) Пиаст (Гливице) – Лехия (Гданск) (Polsat Sport / HD)
22:00 часа (Норвегия, Елитсериен) Бодьо Глимт – Ранхайм (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 2 HD Serbia, Dplay.no [$] (geo/R), EuroSport Norge HD, EuroSport Player Norge)

ПО ИНТЕРНЕТ

ТЕНИС
15:55 часа Турнир от Големия шлем „Уимбълдън“ – ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Великобритания, трета тренировка – ТУК
13:00 часа (Колоездене) Тур дьо Франс – ТУК
16:00 часа (Формула 1) Гран При на Великобритания – ТУК

ФУТБОЛ
14:00 часа (контрола) Пърт Глори – Манчестър Юнайтед – ТУК
16:30 часа (Норвегия, Елитсериен) Розенборг – Викинг – ТУК
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Уфа – ТУК
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) АИК – Елфсборг – ТУК
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Фалкенберг – ИФК Гьотеборг – ТУК
18:00 часа (Чехия, Първа лига) Баник (Острава) – Слован (Либерец) – ТУК
18:00 часа (Чехия, Първа лига) Прибрам – Теплице – ТУК
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Астра (Гюргево) – Ботошани – ТУК
19:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Ескилстуна – Калмар – ТУК
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Сочи – ТУК
20:30 часа (Чехия, Първа лига) Виктория (Пилзен) – Сигма (Оломоуц) – ТУК
21:00 часа (Румъния, Лига 1) ЧФР Клуж – Поли (Яш) – ТУК
21:00 часа (Суперкупа на Хърватия) Динамо (Загреб) – Риека – ТУК
21:30 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Оренбург – ТУК
21:30 часа (Суперкупа на Полша) Пиаст (Гливице) – Лехия (Гданск) – ТУК
22:00 часа (Норвегия, Елитсериен) Бодьо Глимт – Ранхайм – ТУК

https://www.blitz.bg

Renee Somerfield
  1. ДОБРУДЖАНЦИ
  2. ВИЖДАМ ТЕ КАТ – БЪЛГАРИЯ
  3. МУЗИКА ЗА ДУШАТА – ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ И МЕЛОДИИ
  4. БЪЛГАРИТЕ
  5. РИБОЛОВ
  6. ГЮВЕЧ ОТ… ПОЛИТИКА
  7. БЪЛГАРИЯ-ТУРЦИЯ BULGARIA-TURCIA
  8. България – Китай 中国-保加利亚
  9. ВСИЧКО НАКУП В PINTEREST

Renee Somerfield

Коментирай
function checkLoginState() { FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); }