Албена на 50
Начало Акценти СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

21

 

ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ФУТБОЛ
19:55 часа
 – Шампионска лига, група “А”: Галатасарай – Брюж (MAX Sport 2, 5 LIVE Israel / HD, Arena Sport 3 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports MENA 6 HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport ESPN / HD, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, CBC Sport HD, Club RTL, Cosmote Sport 5 HD)
19:55 часа – Шампионска лига, група “D”: Локомотив (Москва) – Байер (Леверкузен) (MAX Sport 3, 5 SPORT Israel / HD, Asr TV 5ddc52b2-2925ebd3, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 1 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 6 HD, DAZN Canada [$] (geo/R), Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, M. Liga de Campeones 1 / HD)
22:00 часа – Шампионска лига, група “А”: Реал (Мадрид) – ПСЖ (MAX Sport 3, 2.RTL, 5 SPORT Israel / HD, Arena Sport 2 HD Serbia, Asr TV 5ddc52b2-2925ebd3, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 12 HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport ESPN / HD, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Canal 3 (moldova), CBC Sport HD, Cosmote Sport 4 HD, DAZN Canada [$] (geo/R), Digi Sport 1 (rom) / HD, Eleven Sports 2 Portugal HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Kanal A (slovenia) HD)
22:00 часа – Шампионска лига, група “B”: Тотнъм – Олимпиакос (5 GOLD Israel, Arena Sport 5 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 6 HD, BT Sport 2 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Player [$] (geo/R), BT Sport Ultimate 4K, C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN Canada [$] (geo/R), Digi Sport 4 (rom), Eleven Sports 3 Portugal)
22:00 часа – Шампионска лига, група “B”: Цървена звезда – Байерн (Arena Sport 1 HD BiH, Arena Sport 1 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Extra 3, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Stream Finland, Cosmote Sport 3 HD, DAZN Canada [$] (geo/R), M. Liga de Campeones 4)
22:00 часа – Шампионска лига, група “C”: Манчестър Сити – Шахтьор (Донецк) (5 STARS Israel / HD, Arena Sport 3 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 3 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Player [$] (geo/R), C More Stream Finland, Cosmote Sport 8 HD, DAZN Canada [$] (geo/R), Digi Sport 3 (rom), Futbol 1 (ukraine) / HD)
22:00 часа – Шампионска лига, група “C”: Аталанта – Динамо (Загреб) (beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 4 HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Extra 4, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Stream Finland, Cosmote Sport 9 HD)
22:00 часа – Шампионска лига, група “D”: Ювентус – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 2, 5 PLUS Israel / HD, Arena Sport 4 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 3 HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Extra 2, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Canale 5 (Italia) / HD, Cosmote Sport 7 HD, DAZN 2 Bar Deutsch HD)

ПЛАЖЕН ФУТБОЛ
27 ноември (сряда)

00:15 часа – Световно първенство в Асунсион (Парагвай): Русия – Беларус (БНТ 3)
1:50 часа – Световно първенство в Асунсион (Парагвай): Нигерия – Бразилия (БНТ 3)

ПО ИНТЕРНЕТ

ХОКЕЙ НА ЛЕД
18:30 часа (КХЛ) Авангард (Омск) – Витяз (Подолск) – ТУК
18:30 часа (КХЛ) СКА (Санкт Петербург) – Ред Стар Кунлун – ТУК
18:30 часа (КХЛ) Спартак (Москва) – Нефтехимик (Нижнекамск) – ТУК

ПЛАЖЕН ФУТБОЛ
21:05 часа (Световно първенство) Мексико – Италия – ТУК
22:40 часа (Световно първенство) Япония – Швейцария – ТУК

ФУТБОЛ
19:00 часа (Турция, Суперлига) Анталияспор – Газиантеп – ТУК
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Краковия – Заглембе (Любин) – ТУК
20:00 часа (Дания, Суперлига) Одензе – Мидтиланд – ТУК
20:30 часа (Румъния, Лига 1) Виторул (Констанца) – Сепси – ТУК
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хановер – Дармщад – ТУК
21:45 часа (Италия, Серия „А“) СПАЛ – Дженоа – ТУК
21:45 часа (Франция, Лига 2) Льо Авър – Гинган – ТУК
22:00 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Нюкасъл – ТУК
22:00 часа (Италия, Серия „Б“) Киево – Виртус Ентела – ТУК

https://blitz.bg/

Коментирай
function checkLoginState() { FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); }