ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ФУТБОЛ
18:00 часа
– Евроквалификация, младежи: България – Полша (БНТ 3)
19:00 часа – Контролна среща в Саудитска Арабия: Бразилия – Аржентина (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 2 HD Serbia, beIN Sports US / HD, beIN Sports US Español, DAZN España [$] (geo/R), Sport 4 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Sport TV1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb)
19:00 часа – Евроквалификация: Армения – Гърция (5 GOLD Israel, Astro SuperSport 3, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports MENA 5 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 2 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN 1 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Futbol 2 (ukraine) / HD)
21:45 часа – Евроквалификация: Румъния – Швеция (БНТ 3, Astro SuperSport 2, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 4 HD, Belarus 5 Internet (geo/R), Belarus 5 TV, C More Fotboll HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 7 HD, Cytavision Sports 3 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R)
21:45 часа – Евроквалификация: Дания – Гибралтар (beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 12 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 8 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), EuroSport Player Dansk)
21:45 часа – Евроквалификация: Испания – Малта (5 SPORT Israel / HD, Astro SuperSport 4, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports MENA 8 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 3 HD, Cytavision Sports 2 HD)
21:45 часа – Евроквалификация: Босна и Херцеговина – Италия (Astro SuperSport 1, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 1 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD)
21:45 часа – Евроквалификация: Швейцария – Грузия (1TV (georgia) / HD, 5 PLUS Israel / HD, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 5 HD, C More Stream Sweden, Cosmote Sport 9 HD, DAZN 2 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), EuroSport 1 Denmark HD)

ТЕНИС
22:00 часа – Финален Мастърс в Лондон (мъже) (МАX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ

18:30 часа – Волейбол, мач от мъжката Суперлига: Добруджа – Хебър (Диема Спорт 2)
19:00 часа – Баскетбол, Евролига: ЦСКА (Москва) – Фенербахче (MAX Sport 2)
20:00 часа – Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия (Диема Спорт)
23:20 часа – Баскетбол, Евролига: Олимпиакос – Жалгирис (MAX Sport 2)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
18:00 часа
– Евроквалификация, младежи: България – Полша – ТУК и ТУК
19:00 часа – Контролна среща в Саудитска Арабия: Бразилия – Аржентина – ТУК
19:00 часа – Евроквалификация: Норвегия – Фарьорски острови – ТУК
19:00 часа – Евроквалификация: Армения – Гърция – ТУК
21:45 часа – Евроквалификация: Румъния – Швеция – ТУК и ТУК
21:45 часа – Евроквалификация: Дания – Гибралтар – ТУК
21:45 часа – Евроквалификация: Испания – Малта – ТУК
21:45 часа – Евроквалификация: Босна и Херцеговина – Италия – ТУК
21:45 часа – Евроквалификация: Швейцария – Грузия – ТУК

  1. ДОБРУДЖАНЦИ
  2. НДТ – НОВА ДОБРУДЖАНСКА ТРИБУНА – NDT NEWS
  3. ДОБРИЧ: ВЧЕРА-ДНЕС-УТРЕ
  4. ВИЖДАМ ТЕ КАТ – БЪЛГАРИЯ
  5. МУЗИКА ЗА ДУШАТА – ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ И МЕЛОДИИ
  6. КОТКИТЕ НА ДОБРИЧ
  7. БЪЛГАРИТЕ
  8. РИБОЛОВ
  9. ГЮВЕЧ
  10. БЪЛГАРИЯ-ТУРЦИЯ BULGARIA-TURCIA
  11. България – Китай 中国保加利
  12. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА: жени – пари – власт

  1. ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА 2: жени – пари – власт
  2. ЗВЕЗДИТЕ НА ИНСТАГРАМ – STARS OF THE INSTAGRAM – ЗВЕЗДЫ ИНСТАГРАМА
  3. ВСИЧКО НАКУП В PINTEREST
Коментирай