Albena.bg
дом Акценти СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

179

ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

БАСКЕТБОЛ
22:30 часа (НБА) Милуоки Бъкс – Бостън Селтикс (Диема Спорт)

ТЕНИС
17:00 часа Турнир за мъже в Мадрид (MAX Sport 1)
22:00 часа Турнир за мъже в Мадрид (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:55 часа (Е Карс) Състезание в Пау (Евроспорт 1)
13:30 часа (Автомобилизъм) 6-те часа на Спа Франкоршан (Евроспорт 2)
20:00 часа (Формула 1) Гран При на САЩ, трета тренировка (Диема Спорт 3)
23:00 часа (Формула 1) Гран При на САЩ, квалификация (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа (Триатлон) Състезание в Сингапур (Евроспорт 2)
14:45 часа (Ръгби) България – Турция (БНТ 3)
14:50 часа (Колоездене) Джиро д’Италия (Евроспорт 1)
15:00 часа (Голф) Betfred British Masters hosted by Danny Willett (MAX Sport 3)
17:00 часа (Хандбал) Дьор ЕТО – Брест Бретан (b1b Box)
18:00 часа (Голф) Betfred British Masters hosted by Danny Willett (MAX Sport 3)
19:00 часа (Хандбал) Крим Любляна – Вайпърс Кристиансанд (b1b Box)
20:30 часа (Голф) PGA Tour, Wells Fargo Championships (Евроспорт 2)

БГ ФУТБОЛ
17:30 часа (efbet Лига) Арда – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
19:45 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Берое (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Юнайтед – Фулъм (Диема Спорт 2)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Лутън – Рединг (Диема Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Ян Регенсбург – Хайденхайм (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хамбургер – Хановер (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Майорка – Гранада (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Торино – Наполи (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Унион (Берлин) (Нова Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Валенсия (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Удинезе (MAX Sport 3)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Майнц (Нова Спорт)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Елче (MAX Sport 1)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Алавес (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Бенфика – Порто (Ринг)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Шалке 04 – Санкт Паули (Нова Спорт)
21:45 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Тотнъм (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Сампдория (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Барселона (MAX Sport 4)
22:00 часа (Купа на Франция) Ница – Нант (MAX Sport 2)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Портимонензе – Спортинг (Лисабон) (Ринг)

  • Paige Renee

ПО ИНТЕРНЕТPaige ReneeАСКЕТБОЛ

function checkLoginState() { FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); }