ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

АМЕРИКАНСКИ СПОРТОВЕ
21:30 часа (НБА) Юта Джаз – Мемфис Гризлис (Диема Спорт 2)
21:30 часа (НХЛ) Аризона Койотис – Нешвил Предатърс (MAX Sport 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
20:00 часа (Формула Е) Състезание в Берлин (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
15:00 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд (Евроспорт 1Евроспорт 2)
18:00 часа (Колоездене) Про серии Милано – Торино (Евроспорт 1)
18:15 часа (Колоездене) Обиколка на Полша (Евроспорт 2)
21:00 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд (Евроспорт 1Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
19:55 часа (Лига Европа) Шахтьор (Донецк) – Волфсбург (Ринг, Arena Sport 2 HD Serbia, Arena Sport 3 HD Croatia, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports SG MAX HD, Belarus 5 TV, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport ESPN / HD, BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 3 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN 1 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Fox Sports 1 Nederland HD, Fox Sports 4 Nederland HD, Futbol 1 (ukraine) HD, LaLiga TV Bar / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Mitele Plus [$] (geo/R), Nova Sport 1 CZ / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Play Sports HD2, RMC Sport 1 HD, Silk Universal Georgia, Sky Sport Calcio 3 / HD, Sky Sport Football Italia / HD, Sport 3 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 3 RSA / HD, TeleClub Sport Event 2, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, TV2 Sport Premium HD, ТV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 Sport 2 HD Baltic, Virgin Media Player (geo/R), Virgin Media Sport HD, Virgin Media TV [app] (geo/R), VOOsport World 1 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) ФК Копенхаген – Истанбул Башакшехир (bTV Action, 6’Eren (den) / HD, Arena Sport 4 HD Croatia, Arena Sport 4 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 12 HD, BT Sport 3 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 7 HD, Cytavision Sports 3 HD, DAZN 2 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 2 (hun) / HD, Dplay.dk [$] (geo/R), EuroSport Player Dansk, Fox Sports 2 Nederland HD, Fox Sports 6 Nederland, Futbol 2 (ukraine) HD, LaLiga TV Bar M1, M. Liga de Campeones 2 / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, mio Sports 1, Mitele Plus [$] (geo/R), Nova Sport 2 CZ / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Play Sports HD1, RMC Sport 2 HD, Silk Sport HD 1, Sky Sport Calcio 4 / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 8 RSA / HD, TeleClub Sport Event 1, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R), Virgin Media Player (geo/R), Virgin Media TV [app] (geo/R), VOOsport World 2)
22:00 часа (Лига Европа) Манчестър Юнайтед – ЛАСК (Линц) (БНТ 3, Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 4 HD Serbia, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 4 HD, BT Sport 1 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Extra 1, BT Sport Player [$] (geo/R), BT Sport Ultimate 4K, C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1 HD, DAZN 2 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 2 (hun) / HD, Dplay.dk [$] (geo/R), EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport 2 Denmark / HD, EuroSport Player Dansk, EuroSport Player Sverige, Fox Sports 1 Nederland HD, Fox Sports 3 Nederland, Fox Sports 4 Nederland HD, Futbol 2 (ukraine) HD, LaLiga TV Bar / HD, LaLiga TV Bar M2, M. Liga de Campeones / HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Sports 3, Mitele Plus [$] (geo/R), Nova Sport 2 CZ / HD, OLL TV Player [$/geo/R], Play Sports HD1, Puls 4 / HD (Österreich), RMC Sport 2 HD, Silk Sport HD 1, Sky Sport Calcio 3 / HD, Sky Sport Football Italia / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 3 RSA / HD, TeleClub Sport 2 / HD, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2sumo.no [$] (geo/R), TV8 / HD (Italia), Virgin Media Player (geo/R), Virgin Media Sport HD, Virgin Media TV [app] (geo/R), VOOsport World 1 / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Интер – Хетафе (БНТ 1, Arena Sport 1 HD BiH, Arena Sport 1 HD Serbia, Arena Sport 3 HD Croatia, beIN Connect MENA, beIN Sports MENA 1 HD, Belarus 5 TV, BT Sport 2 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BT Sport Player [$] (geo/R), C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Canvas HD, Cosmote Sport 2 HD, Cytavision Sports 2 HD, DAZN 1 Bar Deutsch HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Dplay.dk [$] (geo/R), Dvojka (RTV 2) / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, EuroSport Player Dansk, EuroSport Player Sverige, Fox Sports 2 Nederland HD, Fox Sports 6 Nederland, Futbol 1 (ukraine) HD, GOL (España), Kanal 9 (sweden) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, mio Sports 2, OLL TV Player [$/geo/R], RMC Sport 1 HD, RMC Story (France) / HD, RTBF La Deux (Belgique), Silk Universal Georgia, Sky Sport Calcio 2 / HD, Sky Sport Uno Italia / HD, Slovenia TV2 HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportsMax 2 HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 8 RSA / HD, TeleClub Sport 1 / HD, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 Sport 3 HD Baltic, TV8 / HD (Italia), Virgin Media Player (geo/R), Virgin Media TV [app] (geo/R), Virgin Media Two / HD)
22:00 часа (Италия, Серия „Б“, плейоф) Читадела – Фрозиноне (DAZN Italia [$] (geo/R)

ПО ИНТЕРНЕТ

АМЕРИКАНСКИ СПОРТОВЕ
19:00 часа (НХЛ) Флорида Пантърс – Ню Йорк Айлъндърс – ТУК
21:30 часа (НБА) Юта Джаз – Мемфис Гризлис – ТУК
21:30 часа (НХЛ) Аризона Койотис – Нешвил Предатърс – ТУК
23:00 часа (НБА) Сан Антонио Спърс – Денвър Нъгетс – ТУК
23:00 часа (НБА) Вашингтон Уизърдс – Филаделфия 76-ърс – ТУК
23:00 часа (НХЛ) Бостън Бруинс – Тампа Бей Лайтнинг – ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
15:00 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд – ТУК
18:00 часа (Колоездене) Гран Тирико Ломбардо – ТУК
18:15 часа (Колоездене) Обиколка на Полша – ТУК
21:00 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд – ТУК

ФУТБОЛ
19:55 часа (Лига Европа) Шахтьор (Донецк) – Волфсбург – ТУК
19:55 часа (Лига Европа) ФК Копенхаген – Истанбул Башакшехир – ТУК
22:00 часа (Лига Европа) Манчестър Юнайтед – ЛАСК – ТУК
22:00 часа (Лига Европа) Интер – Хетафе – ТУК
22:00 часа (Италия, Серия „Б“, плейоф) Читадела – Фрозиноне – ТУК

https://blitz.bg/

loading...