ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ФУТБОЛ
12:00 часа, България Втора лига, Нефтохимик – Монтана (Диема Спорт)
14:00 часа, Испания, Майорка- Алавес (Спорт+, Макс Спорт 4)
14:30 часа, Англия, Саутхямптън – Бърнли (Диема Спорт 2)
14:30 часа, Англия Чемпиъншип, Уест Бромич Албиън – Нотингам (Нова Спорт)
14:45 часа, България, Левски – ЦСКА (Диема Спорт)
16:00 часа, Италия, Лече – СПАЛ (Макс Спорт 3)
17:00 часа, Англия Чемпиъншип, Мидълзбро – Лутън (Диема Спорт 2)
17:00 часа, Испания, Барселона – Хетафе (Спорт+, Макс Спорт 4)
17:30 часа, България, Лудогорец – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
18:30 часа, Франция, Амиен -ПСЖ (РИНГ)
19:00 часа, Италия, Болоня – Дженоа (Макс Спорт 3)
19:30 часа, Англия, Норич – Ливърпул (Диема Спорт 2)
19:30 часа, Англия, Фортуна Дюселдорф – Борусия Мьонхенгладбах (Евроспорт 2)
19:30 часа, Испания, Виляреал -Леванте (Спорт+, Макс Спорт 4)
21:45 часа, Италия, Аталанта – Рома (Макс Спорт 3)
22:00 часа, Испания, Гранада – Валядолид (Спорт +, Макс Спорт 4)

ТЕНИС
13:00 часа, Турнир за жени в Санкт Петербург (Филм+)
16:00 часа, Турнир в Ротердам (Макс Спорт 1)
19:00 часа, Турнир в Буенос Айрес (Макс Спорт 2)

БАСКЕТБОЛ
17:55 часа, Финал “Ефбет Купа на България” – жени (БНТ 3)
19:30 часа, Полуфинален мач за Купата на краля (Нова Спорт)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:50 часа, Ски-алпийски дисциплини, Световна купа Кранска гора (Евроспорт)
11:55 часа, Ски-скокове, Световна купа Тауплиц/Бад Митердроф (Евроспорт)
15:00 часа, Ски-бягане, Йостерсунд (Евроспорт 1)
15:40 часа, Биатлон, Световно първенство Антхолц (Евроспорт)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
14:00 часа, Испания, Майорка- Алавес – ТУК
14:30 часа, Англия, Саутхямптън – Бърнли – ТУК
14:30 часа, Англия Чемпиъншип, Уест Бромич Албиън – Нотингам – ТУК
16:00 часа, Италия, Лече – СПАЛ – ТУК
17:00 часа, Англия Чемпиъншип, Мидълзбро – Лутън – ТУК
17:00 часа, Испания, Барселона – Хетафе – ТУК
18:30 часа, Франция, Амиен -ПСЖ – ТУК
19:00 часа, Италия, Болоня – Дженоа – ТУК
19:30 часа, Англия, Норич – Ливърпул – ТУК
19:30 часа, Англия, Фортуна Дюселдорф – Борусия Мьонхенгладбах – ТУК
19:30 часа, Испания, Виляреал -Леванте – ТУК
21:45 часа, Италия, Аталанта – Рома – ТУК
22:00 часа, Испания, Гранада – Валядолид – ТУК

ТЕНИС
13:00 часа, Турнир за жени в Санкт Петербург – ТУК
16:00 часа, Турнир в Ротердам – ТУК
19:00 часа, Турнир в Буенос Айрес – ТУК

БАСКЕТБОЛ
17:55 часа, Финал “Ефбет Купа на България” – жени – ТУК 

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:50 часа, Ски-алпийски дисциплини, Световна купа Кранска гора – ТУК
11:55 часа, Ски-скокове, Световна купа Тауплиц/Бад Митердроф – ТУК
15:00 часа, Ски-бягане, Йостерсунд – ТУК
15:40 часа, Биатлон, Световно първенство Антхолц – ТУК