Gulliver/GettyImages
Напрежение в лагера на Панама на Мондиал 2026. Двама футболисти на скромната нация се сдърпали преди последната среща на отбора от груповата фаза срещу Англия в събота срещу неделя в полунощ.
Централноамериканската страна вече е аут от Световното, но явно не може да се отпусне до край, след като Сесилио Уотърман и Хосе Луис Родригес тръгнали да се саморазправят по време на занимание.
На кадрите се вижда как Уотърман бута Родригес и след това е укротен от свои съотборници. За щастие, конфронтацията бързо приключила и тренировката продължила спокойно.
Селекционерът на Панама Томи Кристиансен сподели на своя пресконференция, че за него това е нормална ситуация и му се иска да се случва по-често, тъй като показва страстта в отбора.
Панамците загубиха от Гана и Хърватия с по 0:1.





































