Грешка на Балоянис и гредата спасиха ЦСКА за 1:1 срещу „Ботев“ в Пловдив

0
121


Една невъобразима грешка на Константинос Балоянис лиши „Ботев“ (Пловдив) от победа над ЦСКА. По незнайни причини гъркът игра с ръка след финт на Джонатан Линдсет в добавеното време на първото полувреме. Красимир Георгиев по навик не видя ситуацията, но бе привикан от Станимир Тренчев и трябваше да даде дузпа от която Йоанис Питас направи 1:1.

Резултът бе открит от Николай Минков, след като бекът на „Ботев“ се оказа на точното място след центриране на Жоку и между Лиъм Купър и Лумбард Делова удари топката с рамо в мрежата на Густаво Бусато.

Цяло второ полувреме играчите на ЦСКА решиха да бият от далеч, но Даниел Наумов спаси всичко. И отново най-чистото положение бе за домакините, след като Андрей Йорданов нацепи гредата след перфектен пас на Ивелин Попов.

Иначе ЦСКА игра все едно е проспал един сезон. Без крила, почти без идея в средата на терена и напълно изолиран Питас. Новото попълнение Дейвид Сегер, на когото бяха възлагани огромни надежди показа, че поне към момента няма никаква идея как да играе в халфовата линия. А му дадоха осмицата, с която е играл Стоичков. 





Източник 24часа