дом Спорт Арестуваха олимпийски шампион за наркотици

Арестуваха олимпийски шампион за наркотици

77



Gulliver/GettyImages

Арестуваха олимпийски шампион за наркотици


Олимпийският шампион по ски алпийски дисциплини от 2010 г. Боде Милър е бил арестуван за притежание на наркотици. Според Associated Press, на 6 юни в него е намерена торбичка, съдържаща 4,1 грама халюциногенни гъби. TMZ съобщава, че бившият спортист вече е освободен от ареста, след като е платил гаранция от 5000 долара.

Милър публикува в социалните мрежи, че е бил спрян, докато е шофирал с приятел. У приятеля е намерено малко количество канабис и принадлежности за употреба, за които Милър твърди, че не е знаел.

48-годишният Милър е спечелил шест олимпийски медала (1 златен, 3 сребърни, 2 бронзови) и пет медала от световни първенства (4-1-0). Той се оттегли от спорта през 2017 г.




Google
Добави ни в предпочитани източници в Google




Източник Gong.bg

ndt1.eu