Албена на 50
Начало Новини СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

405

ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ФУТБОЛ
16:30 часа 
– Контролна среща: Лудогорец – Лехия (Гданск) (Диема Спорт)
21:30 часа – Германия, Бундеслига: Херта – Шалке 04 (Евроспорт 2 България, beIN Sports France 9 HD max, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 2 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 1 Belgium)
21:45 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Бристол Сити – Болтън (Нова Спорт, Cytavision Sports 6, Digi Sport 3 (svk) / HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 2 Denmark / HD, mio Sports 2)
21:45 часа – Франция, Лига 1: Олимпик (Марсилия) – Лил (Диема Спорт)
21:55 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Арсенал – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, Astro SuperSport 4, BBC One / HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 2 Belgium)

ВОЛЕЙБОЛ
18:30 часа 
– Суперлига (мъже): ЦСКА – Добруджа (Диема Спорт 2)

СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ
12:00 часа 
– Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже (Евроспорт 2 България)

БИАТЛОН
14:50 часа 
– Световна купа в Антхолц, спринт, жени (Евроспорт 1 България)
15:15 часа – Световна купа в Антхолц, спринт, мъже (Евроспорт 1 България)

СКИ СКОКОВЕ
10:45 часа 
– Световна купа в Сапоро, квалификация (Евроспорт 2 България)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа 
– Евролига: Химки – Байерн (Мюнхен) (MAX Sport 2)
19:15 часа – Евролига: Дарушафака – Баскония (MAX Sport 1)
20:00 часа – Евролига: Будучност – Гран Канария (MAX Sport 3)
22:00 часа – Евролига: Барселона – ЦСКА (Москва) (MAX Sport 2)

ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ
18:00 часа 
– Европейско първенство в Минск, жени, волна програма (Евроспорт 1 България)

КОЛОЕЗДЕНЕ НА ПИСТА
23:30 часа 
– Шест дни на Берлин, втори ден (Евроспорт 2 България)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
16:30 часа 
– Контролна среща: Лудогорец – Лехия (Гданск) – ТУК
21:30 часа – Германия, Бундеслига: Херта – Шалке 04 – ТУК
21:45 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Бристол Сити – Болтън – ТУК
21:45 часа – Франция, Лига 1: Олимпик (Марсилия) – Лил – ТУК
21:55 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Арсенал – Манчестър Юнайтед – ТУК

СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ
12:00 часа 
– Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже – ТУК

БИАТЛОН
14:50 часа 
– Световна купа в Антхолц, спринт, жени – ТУК
15:15 часа – Световна купа в Антхолц, спринт, мъже – ТУК

ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ
18:00 часа 
– Европейско първенство в Минск, жени, волна програма – ТУК

https://www.blitz.bg

За още интересни публикации ни последвайте в Google+ или pinterest

Коментирай
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com