РЕШИТЕЛЕН ДВУБОЙ ЗА „ДОБРУДЖА 07“

0
1278

Волейболистите на „Добруджа 07“ нямат право на грешка в днешния трети пореден мач от полуфиналния плейоф в Суперлигата на България срещу „Хебър“. При успех, съперника от Пазарджик ще затвори серията и ще се класира за финала в първенството, след като на два пъти вече се наложи у дома с 3:0 гейма. Началният съдийски сигнал на двубоя в зала „Добротица“ ще бъде даден в 18,30 часа.

Независимо от негативното развитие в серията до момента, в добричкия лагер цари спокойствие и увереност в собствените сили и възможности. Предвид факта, че победата е без алтернатива, наставника на домакините Пламен Христов ще заложи на най-доброто, с което разполага като потенциал. Само по този начин избраниците му ще си осигурят четвърти мач, който по програма трябва да се играе на 6 април /събота/ по същото време, отново в Добрич. За достигане до успех в днешната среща местните волейболисти отново разчитат на безрезервната подкрепа от страна на верните си привърженици. Те от своя страна обещават да превърнат зала „Добротица“ във врящ котел за съперника от Южна България, с което да допринесат за подобряване на баланса на „Добруджа 07“ в двубоите до момента.