Банско с нова победа, пречупи и Добруджа

0
2808

Отборът на Банско победи с 2:1 втородивизионния Добруджа в контролна среща, играна в село Дамяница. Възпитаниците на Димитър Крушовски продължиха с добрите игри и победиха тима от Добрич, въпреки че бяха и без голмайстора си Христо Спасов. През есента той вкара 17 гола в 17 мача, но днес получи почивка. Росен Кръстев откри за тима на Емил Велев преди почивката. През есента голаджията играеше за Пирин (Благоевград). В последните 15 минути футболистите на Банско направиха пълен обрат чрез Петър Лазаров в 75-ата и Йордан Лечов в 85-ата минута. В събота Банско ще гостува на Пирин (Благоевград). Срещата е от 11.00 часа на базата в село Рилци. По-късно в същия ден “орлетата” на Петър Златинов ще премерят сили и с юношите на Пирин до 19 години. https://www.sportal.bg