ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ТЕНИС
20:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (MAX Sport 1)
22:00 часа Турнир за жени в Индиън Уелс (F+Sport+ HD)

БАСКЕТБОЛ
18:00 часа (Еврокъп) УНИКС (Казан) – Локомотив Кубан (MAX Sport 1)
21:30 часа (Еврокъп) АСВЕЛ Вильорбан – Андора (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (БНТ 3Евроспорт 1)
12:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (Евроспорт 1)
16:15 часа (Колоездене) Пробег Париж – Ница (Евроспорт 2)
17:00 часа (Биатлон) Световно първенство в Йостерсунд (Евроспорт 1)
18:15 часа (Ски-скокове) Световна купа в Трондхайм (Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
13:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Порто – Тотнъм (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 3 HD Serbia, BT Sport 2 / HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, M. Liga de Campeones / HD)
15:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Мидтиланд – Манчестър Юнайтед (BT Sport 2 / HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, Polsat Sport Premium 1 HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 1+ HD (Germany), Telekom Sport RO 1 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, ViaSport 1 HD (norge))
19:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Челси – Монпелие (BT Sport 3 / HD,, M. Liga de Campeones / HD, Polsat Sport Premium 2 HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 1+ HD (Germany), Telekom Sport RO 2 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, ViaSport 1 HD (norge)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Аякс – Цволе (MAX Sport 2, Arena Sport 1 HD Slovakia, Astro SuperSport 1, Cytavision Sports 2, eir Sport 2 / HD, Fox Sports 1 Nederland HD, Nova Sports 2 HD (hellas), Polsat Sport News HD, Premier Sports 1 (uk) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 1 (slovenia), SportKlub 6 (croatia), SportKlub 6 (serbia), SuperSport 2 HD (alb), ViaSport 2 HD (norge)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Норич – Хъл Сити (beIN Sports France 1 HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 13 HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, TV3 Sport HD (sweden), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, ViaSport 2 HD (norge)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Нотингам – Астън Вила (Sky Sports Action / HD)
22:00 часа (Шампионска лига) Барселона – Лион (Ринг, 5 SPORT Israel / HD, Arena Sport 1 HD Serbia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports MENA 14 HD, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 3 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BTSport.com (geo/R), C More Stream Finland, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 2, DAZN 1 Bar HD, DAZN Canada [$] (geo/R), DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (rom) / HD, Eleven Sports 2 Portugal HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Idman TV, IPLA Poland [$] (geo/R), Irib Varzesh, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, O2TV Fotbal Czech, Orange Sport 2 (svk), Planet Sport 1 HD Croatia, Polsat Sport Premium 2 HD, Proximus 11+ / HD, Qazaqstan TV / HD, RMC Sport 1 HD (France), Sky Sport Football IT / HD, SportKlub 1 (slovenia), Spiler 2 5c869f7f-55c49d91, SuperSport 5 za / HD, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Tring Sport 2 HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TVPlay Sports+ Baltic HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Virgin Media Sport Extra 1 HD, Virgin Media TV [app] (geo/R), Ziggo Sport Select HD)
22:00 часа (Шампионска лига) Байерн – Ливърпул (bTV Action, 5 PLUS Israel / HD, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 15 HD, beIN Sports Singapore HD, Belarus 5, BT Sport 2 / HD, BT Sport [app] (geo/R), BTSport.com (geo/R), C More Stream Finland, CBC Sport HD, Cosmote Sport 2 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN Canada [$] (geo/R), Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, HRT 2 / HD Croatia, IPLA Poland [$] (geo/R), Kanal A (slovenia), M. Liga de Campeones 1 / HD, M4 Sport / HD (Hungary), MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD, Nova BH (bosnia), O2TV Sport Czech, Orange Sport (svk), Polsat Sport Premium 1 HD, Proximus 11+ / HD, QazSport / HD, RAI 1 / HD, RMC Sport 2 HD (France), RSI La 2 HD (Svizzera), RTS 1 Serbia, RTS Deux HD (Suisse), Sky Sport 2 (germany) / HD, Sky Sport Uno IT / HD, SRF Zwei HD (Schweiz), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Tring Sport 1 HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Varzish Sport HD (tjk), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, ViaSport 1 HD (norge), Virgin Media Sport HD, Virgin Media TV [app] (geo/R), Ziggo Sport Voetbal / HD)

НА 14 МАРТ (ЧЕТВЪРТЪК)
ТЕНИС
03:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (MAX Sport 1)
03:00 часа Турнир за жени в Индиън Уелс (F+Sport+ HD)

ФУТБОЛ
00:15 часа (Копа Либертадорес) Крузейро – Депортиво Лара (Fox Sports 4 Nederland HD, Sport 4 Israel / HD)
00:15 часа (Копа Либертадорес) Сан Лоренсо – Атлетико Хуниор (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 2 HD Serbia, Sport 2 Israel / HD)
02:30 часа (Копа Либертадорес) Фламенго – ЛДУ Кито (MAX Sport 3)
02:30 часа (Копа Либертадорес) Ривър Плейт – Палестино (MAX Sport 4)

ПО ИНТЕРНЕТ

ТЕНИС
20:00 часа Турнир за мъже и жени в Индиън Уелс – ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу – ТУК
12:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу – ТУК
16:15 часа (Колоездене) Пробег Париж – Ница – ТУК
17:00 часа (Биатлон) Световно първенство в Йостерсунд – ТУК
18:15 часа (Ски-скокове) Световна купа в Трондхайм – ТУК

ФУТБОЛ
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Аякс – Цволе – ТУК
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Норич – Хъл Сити – ТУК
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Нотингам – Астън Вила – ТУК
22:00 часа (Шампионска лига) Барселона – Лион – ТУК
22:00 часа (Шампионска лига) Байерн – Ливърпул – ТУК

https://www.blitz.bg

Коментирай