ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ФУТБОЛ
13:00 часа 
– Испания, Примера дивисион: Виляреал – Еспаньол (MAX Sport 4)
13:15 часа – Холандия, Ередивизи: Екселсиор – Фейенорд (MAX Sport 1)
13:30 часа – Италия, Серия „А“: СПАЛ – Торино (MAX Sport 3)
15:30 часа – Холандия, Ередивизи: ПСВ Айндховен – Фортуна Ситард (MAX Sport 1)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Дженоа – Сасуоло (MAX Sport 2)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Фиорентина (MAX Sport 3)
16:00 часа – Франция, Лига 1: Ним – Монпелие (Нова Спорт)
16:05 часа – Англия, Висша лига: Лестър – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 11 HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 6, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, KTRK Sport, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, NBC Sports Network / HD)
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Аугсбург – Майнц 05 (Евроспорт 2 България)
17:15 часа – Испания, Примера дивисион: Бетис – Атлетико (Мадрид) (МАX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
18:00 часа – Франция, Лига 1: Сент Етиен – Страсбург (Нова Спорт)
18:30 часа – Англия, Висша лига: Манчестър Сити – Арсенал (Диема Спорт 2, #Vamos / HD, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 4K UHD, beIN Sports MENA 11 HD, Canal+ 4K Ultra HD (pl), Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, KTRK Sport, MATCH! TV / HD, NBC Sports Network / HD, OLL TV Player [$], QQ Sports [$] (geo/R), RMC Sport 1 HD (France), Setanta Kazakhstan / HD, Sky Italia (4K)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Интер – Болоня (MAX Sport 3)
19:00 часа – Германия, Бундеслига: Щутгарт – Фрайбург (Евроспорт 2 България)
19:30 часа – Испания, Примера дивисион: Ейбар – Жирона (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Рома – Милан (MAX Sport 3)
21:45 часа – Испания, Примера дивисион: Реал (Мадрид) – Алавес (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
22:00 часа – Франция, Лига 1: Лион – ПСЖ (Диема Спорт)

ТЕНИС
12:00 часа – София Оупън: Яник Маден – Даниел Химено-Травер (Диема Спорт)
12:00 часа – Турнир за жени в Тайланд (F+ /Sport+ HD „Булсатком“)
14:00 часа – София Оупън: Стефано Траваля – Джеймс Уорд (Диема Спорт)
16:00 часа – София Оупън: Серхий Стаховски – Грабриел Донев (Диема Спорт)
18:00 часа – София Оупън: Лукаш Лацко – Александър Лазаров (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
14:00 часа 
– Мач от първенството на Испания: Гран Канария – Баскония (Нова Спорт)
20:30 часа – Мач от първенството на Испания: Уникаха – Реал (Мадрид) (Нова Спорт)
21:00 часа – Мач от НБА: Бостън Селтикс – Оклахома Сити Тъндър (Диема Спорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:00 часа 
– Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, първи манш (Евроспорт 2 България)
11:25 часа – Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом в Гармиш-Партенкирхен (мъже), първи манш (БНТ 3, Eвроспорт 1 България)
11:45 часа – Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, втори манш (Евроспорт 2 България)
12:45 часа – Биатлон: Световно първенство за младежи в Брезно-Осърбле, преследване, жени (Евроспорт 2 България)
13:00 часа – Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, ски скокове (Евроспорт 1 България)
14:00 часа – Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, щафета (Евроспорт 2 България)
14:25 часа – Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом в Гармиш-Партенкирхен (мъже), втори манш (БНТ 3, Евроспорт 1 България)
16:00 часа – Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, ски бягане (Евроспорт 1 България)
16:30 часа – Ски полети: Световна купа в Оберсдорф, състезание (Евроспорт 1 България)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
19:30 часа – Мач от НХЛ: Вашингтон Кепитълс – Бостън Бруинс (MAX Sport 2)

КОЛОЕЗДЕНЕ НА ПИСТА
21:15 часа – Шест дни на Копенхаген, четвърти ден (Евроспорт 2 България)
23:30 часа – Обиколка на Сан Хуан, седми етап (Евроспорт 2 България)

СНУКЪР
15:00 часа – Турнир „Германия мастърс“, финал (Евроспорт 2 България)
20:45 часа – Турнир „Германия мастърс“, финал (Евроспорт 1 България)

ПО ИНТЕРНЕТ

ТЕНИС
12:00 часа Турнир за жени в Хуа Хин – ТУК
13:00 часа Турнир за жени в Санкт Петербург – ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Марибор – ТУК
12:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Гармиш-Партенкирхен – ТУК
13:45 часа (Северна комбинация) Световна купа в Клингентал – ТУК
16:30 часа (Ски-скокове) Световна купа в Оберстдорф – ТУК
20:45 часа (Снукър) Германия Мастърс в Берлин – ТУК
21:35 часа (Колоездене) Шест дни в Копенхаген – ТУК
23:30 часа (Колоездене) Обиколка на Сан Хуан – ТУК

ФУТБОЛ
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Хетафе – ТУК
14:30 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Нюкасъл – ТУК
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Киево – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Байерн – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Борусия (Дортмунд) – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Волфсбург – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Нюрнберг – Вердер – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Фортуна (Дюселдорф) – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Хъдърсфилд – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Уотфорд – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Саутхемптън – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Фулъм – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Уувърхемптън – ТУК
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Атлетик (Билбао) – ТУК
17:30 часа (Португалия, А Лига) Шавеш – Маритимо – ТУК
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Сампдория – ТУК
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Шалке 04 – Борусия (Мьонхенгладбах) – ТУК
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Витес – Хееренвеен – ТУК
19:30 часа (Англия, Висша лига) Кардиф – Борнемут – ТУК
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Валенсия – ТУК
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Аякс – ВВВ Венло – ТУК
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Вилем II – Грьонинген – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Рен – Амиен – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Анже – Дижон – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Тулуза – ТУК
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Парма – ТУК
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Тенерифе – ТУК
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) АЗ Алкмаар – Емен – ТУК
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Севиля – ТУК
22:00 часа (Франция, Лига 1) Реймс – Марсилия – ТУК

https://www.blitz.bg/

Коментирай