ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ТЕНИС
04:00-15:00 часа Аустрелиън Оупън (Евроспорт 1)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Италия) Кастелана Гроте – Равена (Ринг)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
08:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Сапоро (Евроспорт 2)
10:30 часа (Голф) Европейски тур в Дубай (MAX Sport 2)
11:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Гармиш-Партенкирхен (Евроспорт 2)
13:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кицбюел (Евроспорт 2)
14:30 часа (Биатлон) Световна купа в Антхолц (Евроспорт 2)
15:00 часа (Северна комбинация) Световна купа в Трондхайм (Евроспорт 1)
15:15 часа (Ски-бягане) Световна купа в Улрисехамн (Евроспорт 2)
16:15 часа (Биатлон) Световна купа в Антхолц (Евроспорт 1)
17:15 часа (Шейни) Световна куп във Винтерберг (Евроспорт 1)
17:30 часа (Сноуборд) Световна купа в Москва (БНТ 3)
21:00 часа (Формула Е) Гран При на Сантяго (Евроспорт 1)
21:55 часа (Колоездене) Шест дни в Берлин (Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
12:30 часа (Турция, Суперлига) Ризеспор – Акхисарспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Леванте (MAX Sport 4,Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 Portugal, Eleven Sports 1 UK, Eleven Sports 4 Poland HD, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Setanta Sports Eurasia / HD, SKY NET Sports 2, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Ziggo Sport Select HD)
14:30 часа (Англия, ФА Къп) Акрингтън – Дарби Каунти (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 2 / HD, BT Sport UHD (4K), Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 2 Sweden HD, EuroSport Player Sverige, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Sports 1, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SportsNet World (ca) / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TSN Malta 2 HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal / HD)
15:00 часа (Турция, Суперлига) Кайзериспор – Бурсаспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Брест – Сошо (beIN Sports France 1 HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – Ниор (beIN Sports France 3 HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Каляри (МAX Sport 3, Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 1 Serbia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports France 9 HD max, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Cytavision Sports 5, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), Digi Sport 3 (svk) / HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), Futbol 1 (ukraine) / HD, Nova Sports 2 HD (hellas), OLL TV Player [$], ONE2 Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Setanta Sports+ / HD, Sport TV2 (slovenia) / HD, Sport TV5 (portugal), Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 9 za, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 4 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Хановер (Евроспорт 2, beIN Sports France 5 HD max, beIN Sports MENA 5 HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 2 Portugal, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 5 (ned), M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Sky Bundesliga 2 / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 2 (hungary), S Sport+ Turkey, Telekom Sport RO 2 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Аугсбург (beIN Sports France 6 HD max, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 9 (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 3 Belgium, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 6 (nederland), M. Liga de Campeones 1 / HD, Multifútbol 1, Sky Bundesliga 3 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Football Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Байер (Леверкузен) (beIN Sports France 7 HD max, Cosmote Sport 6 HD, Digi Sport 4 (rom), Digi Sport 6 (svk), FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 4 HD (ned), Idman TV, Sky Bundesliga 4 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 3 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Хофенхайм (Cosmote Sport 7 HD, Digi Sport 8 (svk), FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 7 (ned), Sky Bundesliga 5 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Нюрнберг (Cosmote Sport 8 HD, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 8 (ned), Sky Bundesliga 6 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Мидълзбро – Нюпорт (ESPN+ USA [$] (geo/R), SportKlub 9 (serbia), SportsNet World (ca) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Манчестър Сити – Бърнли (Диема Спорт 2, Astro SuperSport 3, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, Cytavision Sports 2, Cytavision Sports HD, DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 4 HD (svk), Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport Player Sverige, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Sports 1, SKAI Tileorasi / HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet 1 (ca) / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport 4 HD (alb), SuperSport MáXimo 1 / HD, TSN Malta 2 HD, TV3 MAX (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal / HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Портсмут – КПР (beIN Sports France 10 HD max, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 2 Denmark / HD, EuroSport Player Dansk, SportKlub 10 (serbia), SuperSport 12 za / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Брайтън – Уест Бромич (beIN Sports MENA 1 HD, Cytavision Sports 6, ESPN+ USA [$] (geo/R), SportKlub 5 (serbia), SportKlub 5 (slovenia), Stöd 2 Sport 4, SuperSport 11 za / HD, TSN Malta 8 HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaSport+ HD (norge)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Шрусбъри – Уулвърхемптън (Нова Спорт, beIN Sports MENA 8 HD, beIN Sports MENA 12 HD, Cytavision Sports 4, ESPN+ USA [$] (geo/R), mio Sports 3, Sport TV3 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport 5, SuperSport 8 za, TSN Malta 1 HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaSport 3 HD (norge))
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Нюкасъл – Уотфорд (Диема Спорт, 6’Eren (den) / HD, Astro SuperSport 4, beIN Sports MENA 7 HD, beIN Sports MENA 13 HD, Cytavision Sports 3, Digi Sport 7 (svk), ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 2 Sweden HD, EuroSport Player Sverige, mio Sports 2, SportKlub 4 (croatia), SportKlub 4 (serbia), SportKlub 4 (slovenia), Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 5 za / HD, TSN Malta 6 HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaSport 2 HD (norge)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Донкастър – Олдъм (ЕSPN+ USA [$] (geo/R), SportKlub 8 (serbia), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Суонзи – Джилингам (ESPN+ USA [$] (geo/R), SportKlub 7 (serbia), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Алмерия – Осасуна (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Хетафе (MAX Sport 4Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 4 HD max, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Portugal, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Setanta Sports Eurasia / HD, SKY NET Sports 2, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), Spíler 2 TV, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Ziggo Sport Select HD)
18:00 часа (Турция, Суперлига) Гьозтепе – Галатасарай (beIN Sports France 8 HD max, beIN Sports Thailand 1 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, SportKlub 6 (croatia), SportKlub 6 (serbia), SportKlub 6 (slovenia), Sport TV5 (portugal)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Удинезе (MAX Sport 3, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports France 9 HD max, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Cytavision Sports 4, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 2 UK, Eleven Sports 4 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 3 HD (hellas), ОLL TV Player [$], ONE2 Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Seznam TV Czech / HD, SKY NET Sports 1, Sport TV2 (slovenia) / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 9 za, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Елче – Нумансия (LaLiga 1|2|3 TV M1, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Райо Махадахонда (LaLiga 1|2|3 TV M2, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Вердер – Айнтрахт (Франкфурт) (Евроспорт 2, beIN Sports France 3 HD, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 4 (rom), Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 2 Portugal, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 4 HD (ned), Idman TV, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Sky Bundesliga 1 / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 2 (hungary), S Sport+ Turkey, Telekom Sport RO 3 / HD, Telekom Sport RO 5, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Viasat Ultra HD (4K), Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Хераклес – Цволе (Fox Sports 2 / HD (ned)
19:30 часа (Англия, ФА Къп) Милуол – Евертън (Диема Спорт 2, BBC One / HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, Cytavision Sports 2, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 4 HD (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport Player Sverige, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Sports 1, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet World (ca) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport 4 HD (alb), SuperSport MáXimo 1 / HD, TSN Malta 2 HD, TV3 MAX (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Select HD)
19:30 часа (Англия, Лига 2) Бери – Линкълн (Нова Спорт, DAZN Deutsch [$] (geo/R), mio Sports 2, Sky Sports Football UK / HD, SportKlub HD (balkins), Telekanal Futbol, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaSport 2 HD (norge)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леганес – Ейбар (MAX Sport 4, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 10 HD max, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), CBC Sport HD, C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Portugal, LaLiga TV Bar / HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports 2, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), Spíler 2 TV, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 4 / HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Грьонинген (MAX Sport 1, Arena Sport 2 Slovakia, Astro SuperSport 4, Cytavision Sports 7, DAZN Deutsch [$] (geo/R), ESPN+ USA [$] (geo/R), Foot+ HD, Fox Sports 1 HD (ned), IPLA Poland [$] (geo/R), mio Sports 3, Nova Sports 4 HD (hellas), Play Sports HD2, Polsat Sport News HD, Sport 3 Israel / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 6 (croatia), SportKlub 6 (serbia), SportKlub 6 (slovenia)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – Де Граафшап (Fox Sports 3 (ned)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Дижон – Монако (Диема Спорт, 5 PLUS Israel / HD, Arena Sport 5 HD Croatia, Arena Sport 5 Serbia, beIN Sports France 4 HD max, beIN Sports Thailand 4 HD, beIN Sports Turkey 1 HD max, BT Sport Extra 2, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 (hun) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, Nova Sports 3 HD (hellas), Sport TV3 (slovenia) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Football Sweden / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Рен (beIN Sports France 5 HD max, beIN Sports MENA 7 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Бордо (beIN Sports France 7 HD max, beIN Sports MENA 9 HD, beIN Sports Turkey 2 HD max, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Ним (5 STARS Israel / HD, Arena Sport 3 HD Croatia, beIN Sports France 6 HD max, beIN Sports MENA 8 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Наполи (MAX Sport 3, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 2 UK, ESPN+ USA [$] (geo/R), Futbol 1 (ukraine) / HD, IPLA Poland [$] (geo/R), MATCH! TV / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), OLL TV Player [$], ONE2 Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Setanta Sports+ / HD, SKY NET Sports 1, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, Strive Sport (D/N/S) [$], STV Player (geo/R), SuperSport 9 za, TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Select HD)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кадис – Майорка (GOL (España), LaLiga 1|2|3 TV M1, OpenSport.es [$] (geo/R)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Тенерифе – Малага (beIN Sports MENA 10 HD, LaLiga 1|2|3 TV M2, OpenSport.es [$] (geo/R), SportKlub HD (balkins), TV Canaria)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) ВВВ Венло – Емен (Fox Sports 2 / HD (ned)
21:45 часа (Англия, ФА Къп) Уимбълдън – Уест Хям (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 2 / HD, BT Sport UHD (4K), Cytavision Sports 2, DAZN 1 Bar HD, DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport Player Dansk, EuroSport Player Sverige, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Sports 1, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet World (ca) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Stöd 2 Sport / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TSN Malta 2 HD, TV3 MAX (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal / HD)
21:45 часа (Португалия, Купа на Лигата) Порто – Спортинг (Лисабон) (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 3 Serbia, Sport TV1 (portugal) / HD, Sport TV África / HD)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Виляреал (MAX Sport 4Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Canal+ Sport HD (poland), C More Sport 2 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 1 Portugal, Eleven Sports 1 UK, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Setanta Sports Eurasia / HD, SKY NET Sports 2, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), Spíler 2 TV, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 3 / HD)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
16:30 часа 
– Контролна среща: Лудогорец – Лехия (Гданск) – ТУК
21:30 часа – Германия, Бундеслига: Херта – Шалке 04 – ТУК
21:45 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Бристол Сити – Болтън – ТУК
21:45 часа – Франция, Лига 1: Олимпик (Марсилия) – Лил – ТУК
21:55 часа – Англия, ФА Къп, 4 кръг: Арсенал – Манчестър Юнайтед – ТУК

СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ
12:00 часа 
– Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже – ТУК

БИАТЛОН
14:50 часа 
– Световна купа в Антхолц, спринт, жени – ТУК
15:15 часа – Световна купа в Антхолц, спринт, мъже – ТУК

СКИ СКОКОВЕ
10:45 часа 
– Световна купа в Сапоро, квалификация – ТУК

ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ
18:00 часа 
– Европейско първенство в Минск, жени, волна програма – ТУК

За още интересни публикации ни последвайте в Google+ или pinterest

Коментирай