ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

Футбол
14:00 часа: Кристъл Палас – Челси – Диема Спорт 2, CANAL+ Sport, COSMOTE Sport, Cytavision Sports, DAZN Deutsch, Diema Sport, Digi Sport 4 (Cze/Svk), Futbol, Match! Futbol, Play Sports, RMC Sport, Sky Sports Main Event (UK/Irl), Sky Sports Premier League (UK/Irl), Spiler1 TV, SportKlub (BiH), SportKlub (Cro), SportKlub (Mac), SportKlub (Mon), SportKlub (Ser), SportKlub (Slo), Sport TV (Por), S Sport, Telekom Sport (Rom), TV2 Sport Premium, TV2 Sumo, TV3 MAX, ViaPlay (Den), ViaPlay (Fin), ViaPlay (Nor), ViaPlay (Swe), Viasat Jalkapallo, Viasat Sport Premium (Swe), VOOsport, Ziggo Sport Select
16:15 часа: Саутхмяптън – Манчестър Сити – Диема Спорт 2, 6’eren, CANAL+ Sport, COSMOTE Sport, Cytavision Sports, DAZN Deutsch, Diema Sport, Digi Sport 4 (Cze/Svk), Futbol, Match! Futbol, Match TV, Play Sports, RMC Sport, Sky Sports Main Event (UK/Irl), Sky Sports Premier League (UK/Irl), Spiler1 TV, SportKlub (BiH), SportKlub (Cro), SportKlub (Mac), SportKlub (Mon), SportKlub (Ser), SportKlub (Slo), Sport TV (Por), S Sport, Telekom Sport (Rom), TV2 Sport Premium, TV2 Sumo, TV3 MAX, ViaPlay (Den), ViaPlay (Fin), ViaPlay (Nor), ViaPlay (Swe), Viasat Jalkapallo, Viasat Sport Premium (Fin), Viasat Sport Premium (Swe), VOOsport, Ziggo Sport Select
16:15 часа: Бърнли – Уест Хям – beIN Sport (Tur), Match! Futbol, Telekom Sport (Rom)
18:30 часа: Манчестър Юнайтед – Борнемут – Диема Спорт 2, CANAL+ Sport, COSMOTE Sport, Cytavision Sports, DAZN Deutsch, Diema Sport, Digi Sport 4 (Cze/Svk), Futbol, Match! Futbol, Match TV, Play Sports, RMC Sport, Sky Sports Main Event (UK/Irl), Sky Sports Premier League (UK/Irl), Spiler1 TV, SportKlub (BiH), SportKlub (Cro), SportKlub (Mac), SportKlub (Mon), SportKlub (Ser), SportKlub (Slo), Sport TV (Por), S Sport, Telekom Sport (Rom), Televize Seznam, TV2 Sport Premium, TV2 Sumo, TV3+, ViaPlay (Den), ViaPlay (Fin), ViaPlay (Nor), ViaPlay (Swe), Viasat Jalkapallo, Viasat Sport Premium (Swe), Viasat Ultra, Viasat Urheilu, VOOsport, Ziggo Sport Select
19:00 часа: Белененсеш – Порто – Arena Sport (Cro), Arena Sport (Ser), Sport TV (Por)
19:00 часа: Чавес – Варзим – Sport TV (Por)

Баскетбол
18:00 часа: Берое – Рилски спортист – БНТ 3
20:30 часа: Баскония – Реал Мадрид – Диема Спорт
22:30 часа: Орландо Маджик – Детройт Пистънс – Диема Спорт

Волейбол
19:00 часа: Равена – Чивитанова – Ring

Тенис
11:30 часа: Купа „Хопман“, Велкобритания – Швейцария – Евроспорт 2

Зимни спортове
13:30 часа: Ски бягане: Тур дьо ски в Тоблах, 10 км, жени – Евроспорт
15:30 часа: Ски бягане: Тур дьо ски в Тоблах, 15 км, мъже – Евроспорт
17:15 часа: Ски скокове: Четирите шанци Оберсдорф, състезание – Евроспорт

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
13:30 часа 
– Италия, Серия „А“: Ювентус – Сампдория – ТУК
14:30 часа – Шотландия, Висша лига: Рейнджърс – Селтик – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Парма – Рома – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Емполи – Интер – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Лацио – Торино – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Дженоа – Фиорентина – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Каляри – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Тотнъм – Уулвърхемптън – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Брайтън – Евертън – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Фулъм – Хъдърсфилд – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Лестър – Кардиф – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Уотфорд – Нюкасъл – ТУК
19:00 часа 
– Италия, Серия „А“: Наполи – Болоня – ТУК
19:30 часа – Англия, Висша лига: Ливърпул – Арсенал – ТУК
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Милан – СПАЛ – ТУК

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
12:30 часа 
– Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Бормио, супер Г, мъж – ТУК
14:15 часа – Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Земеринг, слалом, жени, втори манш – ТУК
15:30 часа – Ски бягане: Тур дьо ски в Тоблах, спринт – ТУК
17:00 часа – Ски скокове: Четирите шанци Оберсдорф, квалификация – ТУК
19:00 часа – Биатлон: Световно отборно предизвикателство в Германия – ТУК

ДАРТС
14:30 часа –
 Световно първенство – ТУК
21:00 часа – Световно първенство – ТУК

https://www.blitz.bg

Коментирай