Пэтти 2

 

ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ФУТБОЛ
13:30 часа 
– Италия, Серия „А“: Ювентус – Сампдория (MAX Sport 3, Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 1 Serbia, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream)
14:30 часа – Шотландия, Висша лига: Рейнджърс – Селтик (5 SPORT Israel / HD, Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 2 Serbia, beIN Sports MENA 1 HD, Canal+ Sport (france) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Setanta Sports+ / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, TV3 MAX (denmark) / HD, TV10 (sweden), Viasat Jalkapallo Finland HD)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Парма – Рома (MAX Sport 2, Arena Sport 4 HD Croatia, Arena Sport 4 Serbia, beIN MAX 4 HD (france), beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 Belgium)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Емполи – Интер (MAX Sport 3, Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 3 HD Croatia, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 2 Poland HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 2 HD (hellas)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Лацио – Торино (Arena Sport 3 Serbia, Arena Sport 5 HD Croatia, beIN MAX 1 HD (turkey), beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 10 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (hun), Digi Sport 4 (rom), Eleven Sports 4 Poland HD, Nova Sports 3 HD (hellas), Sky Sport Calcio 2 / HD, Sky Sport Serie A / HD)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Дженоа – Фиорентина (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 5 Serbia, beIN MAX 5 HD (france), beIN Sports MENA 12 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Nova Sports 4 HD (hellas), SuperSport 5 HD (alb)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Каляри (beIN MAX 8 HD (france), Kanal 12 Estonia, Nova Sports 5 HD (hellas), Sky Sport Calcio 3 / HD)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Тотнъм – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, KTRK Sport, Kwesé Free Sports, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, RMC Sport 1 HD (France), Setanta Kazakhstan / HD, Sky Sports PL (ROI only) / HD)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Брайтън – Евертън (beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Sport 1 Israel / HD, S Sport / HD (turkey), SuperSport 12 za / HD)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Фулъм – Хъдърсфилд (beIN Connect TURKEY, NBC Sports Gold, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports +)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Лестър – Кардиф (beIN MAX 2 HD (turkey), beIN Sports MENA 3 HD, SuperSport 5 za / HD)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Уотфорд – Нюкасъл (beIN Sports Turkey 4 HD, SuperSport 4 za / HD, Astro SuperSport 1)
17:00 часа – Англия, Чемпиъншип: Бристол Сити – Родъръм Юнайтед (Диема Спорт)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Наполи – Болоня (MAX Sport 3, beIN Sports France 1 HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream), Eleven Sports 4 Poland HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD)
19:30 часа – Англия, Висша лига: Ливърпул – Арсенал (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ 4K Ultra HD (pl), Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, KTRK Sport, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, RMC Sport 1 HD (France), Setanta Kazakhstan / HD,  Sport 1 Israel / HD)
21:00 часа – Талантите на Ла Лига – мач за трето място (MAX Sport 2)
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Милан – СПАЛ (MAX Sport 3, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream), Eleven Sports 2 Belgium, Futbol 1 (ukraine) / HD, KTRK Sport, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas)
22:00 часа – Талантите на Ла Лига – финал (MAX Sport 2)

TЕНИС
11:30 часа – 
Купа „Хопман“: Австралия – Франция (Евроспорт 2 България
15:00 часа 
– Турнир в Мубадала – мач за третото място (МAX Sport 1)
17:00 часа – Турнир в Мубадала – финал (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
21:30 часа – 
Мач от испанската баскетболна лига: Морабанк Андора – Естудиантес (Диема Спорт)

30 декември (неделя)
00:00 часа –
 Мач от НБА: Милуоки Бъкс – Бруклин Нетс (Диема Спорт)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
11:15 часа
 – Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Земеринг, слалом, жени, първи манш (Евроспорт 1 България)
12:30 часа – Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Бормио, супер Г, мъже (Евроспорт 1 България)
14:15 часа – Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Земеринг, слалом, жени, втори манш (Евроспорт 1 България)
15:30 часа – Ски бягане: Тур дьо ски в Тоблах, спринт (Евроспорт 1 България)
17:00 часа – Ски скокове: Четирите шанци Оберсдорф, квалификация (Евроспорт 1 България)
19:00 часа – Биатлон: Световно отборно предизвикателство в Германия (Евроспорт 1 България)
20:00 часа – Хокей на лед, мач от НХЛ: Ню Джърси Девилс – Каролина Хърикейнс (MAX Sport 1)
23:00 часа – Хокей на лед, мач от НХЛ: Лос Анджелис Кингс – Вегас Голдън Найтс (MAX Sport 1)
23:00 часа – Хокей на лед, мач от НХЛ: Уинипег Джетс – Минесота Уайлд (MAX Sport 2)

ДАРТС
14:30 часа 
– Световно първенство (Нова Спорт)
21:00 часа – Световно първенство (Нова Спорт)

ПО ИНТЕРНЕТ

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Земеринг – ТУК
12:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Бормио – ТУК
14:30 часа (Дартс) Световно първенство, тринайсти ден – ТУК

ФУТБОЛ
10:50 часа (Австралия, Ей Лига) Мелбърн Виктъри – Уелингтън Финикс – ТУК
21:00 часа (Португалия, Купа на Лигата) Тондела – Насионал Мадейра – ТУК
21:00 часа (Португалия, Купа на Лигата) Витория Сетубал – Брага – ТУК
23:15 часа (Португалия, Купа на Лигата) Авеш – Бенфика – ТУК
23:15 часа (Португалия, Купа на Лигата) Рио Аве – Пасош де Ферейра – ТУК

https://www.blitz.bg

Коментирай