ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ФУТБОЛ
14:00 часа 
– Испания, Примера дивисион: Хетафе – Леганес (Sport+ HD „Булсатком“)
14:30 часа – Англия, Висша лига: Фулъм – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Дженоа (MAX Sport 3)
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Борусия (Дортмунд) – Волфсбург (Евроспорт 2 България)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Манчестър Юнайтед – Уотфорд (Диема Спорт 2)
17:00 часа – Англия, Чемпиъншип: Дарби Каунти – Родъръм (Нова Спорт)
17:15 часа – Испания, Примера дивисион: Барселона – Еспаньол (Sport+ HD „Булсатком“)
18:15 часа – България, Първа лига: Лудогорец – Берое (Диема Спорт)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Ювентус – Емполи (MAX Sport 3)
19:30 часа – Англия, Висша лига: Уест Хям – Евертън (Диема Спорт 2)
19:30 часа – Англия, Чемпиъншип: Мидълзбро – Норич (Нова Спорт)
19:30 часа – Германия, Бундеслига: Лайпциг – Херта (Евроспорт 2 България)
19:30 часа – Испания, Примера дивисион: Селта – Виляреал (Sport+ HD „Булсатком“)
20:30 часа – България, Първа лига: ЦСКА – Черно море (Диема Спорт)
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Сампдория – Милан (MAX Sport 3)
21:45 часа – Испания, Примера дивисион: Алавес – Атлетико (Мадрид) (Sport+ HD „Булсатком“)
22:05 часа – Франция, Купа на Лигата: Страсбург – Гингам (Диема Спорт 2)

ТЕНИС
19:00 часа – Мастърс турнир в Маями (F+ „Булсатком“)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
15:50 часа – Мотоциклетизъм: Moto GP, 2 кръг, Трета тренировка за Голямата награда на Аржентина (MAX Sport 1)
16:15 часа – Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап (Евроспорт 1 България)
17:30 часа – Мотоциклетизъм: Moto GP, 2 кръг, Квалификация за Голямата награда на Аржентина (MAX Sport 1)
19:00 часа – Волейбол: Мач от италианската Серия „А“: Модена – Милано (RING.BG)
19:30 часа – Хокей на лед: Мач от НХЛ: Каролина Хърикейнс – Филаделфия Флайърс (MAX Sport 2)
22:00 часа – Кърлинг: Световно първенство в Канада: Япония – Италия, мъже (Евроспорт 1 България)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
14:00 часа – Испания, Примера дивисион: Хетафе – Леганес – ТУК
14:30 часа – Англия, Висша лига: Фулъм – Манчестър Сити – ТУК
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Дженоа – ТУК
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Борусия (Дортмунд) – Волфсбург – ТУК
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Фрайбург – Байерн – ТУК
16:30 часа 
– Германия, Бундеслига: Вердер – Майнц 05 – ТУК
17:00 часа 
– Англия, Висша лига: Манчестър Юнайтед – Уотфорд – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Брайтън – Саутхемптън – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Лестър – Борнемут – ТУК
17:00 часа – Англия, Висша лига: Кристъл Палас – Хъдърсфилд – ТУК
17:15 часа – Испания, Примера дивисион: Барселона – Еспаньол – ТУК
18:00 часа – Франция, Лига 1: Олимпик (Марсилия) – Анже – ТУК
19:00 часа 
– Италия, Серия „А“: Ювентус – Емполи – ТУК
19:30 часа – Германия, Бундеслига: Лайпциг – Херта – ТУК
19:30 часа – Испания, Примера дивисион: Селта – Виляреал – ТУК
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Сампдория – Милан – ТУК
21:45 часа – Испания, Примера дивисион: Алавес – Атлетико (Мадрид) – ТУК
22:05 часа – Франция, Купа на Лигата: Страсбург – Гингам – ТУК

ТЕНИС
19:00 часа – Мастърс турнир в Маями – ТУК

КОЛОЕЗДЕНЕ
16:15 часа – Обиколка на Каталуния, шести етап – ТУК

https://www.blitz.bg

  1. ДОБРУДЖАНЦИ
  2. ВИЖДАМ ТЕ КАТ – БЪЛГАРИЯ
  3. МУЗИКА ЗА ДУШАТА – ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ И МЕЛОДИИ
  4. БЪЛГАРИТЕ
  5. РИБОЛОВ
  6. ГЮВЕЧ
  7. БЪЛГАРИЯ-ТУРЦИЯ BULGARIA-TURCIA
  8. България – Китай 中国-保加利亚
Коментирай